Gwiezdne Wojny - Historie

Diego Luna – “Łotr 1 to najbardziej realistyczne Gwiezdne Wojny”

Już wielokrotnie, od czasu gdy pierwszy raz usłyszeliśmy o produkcji filmu Łotr 1, mówiło się o tym, że spin-off będzie owiany zupełnie innym klimatem, niż dotychczasowe produkcje w świecie Star Wars. Jaki jednak ma on właściwie być? Odpowiedź na to pytanie może mieć Diego Luna – aktor wcielający się w filmie w postać Kapitana Cassiana Andora.

Aktor udzielił niedawno wywiadu, który opublikowany został w sieci przez serwis Star Wars News Net. Zapytany o pracę przy filmie, Diego odpowiada:

Chciałem sprawić, by moja postać była bardziej naturalna i realistyczna. Ludzie oczekują, że film będzie osadzony w nieco fantastycznym tonie, ale w rzeczywistości jest przeciwnie. To osobista historia, która sprawia wrażenie bardzo realnej. Myślę, że ze wszystkich filmów w świecie Star Wars, Łotr 1 jest najbardziej realistyczny, bo opowiada o zwykłych ludziach. Postacie są bardzo podobne do nas. To bohaterowie bez supermocy. Mają tylko swoje przekonania i wolę, by zmieniać rzeczywistość.

Łotr odbiega od głównego nurtu Gwiezdnych Wojen, ale posiada elementy charakterystyczne dla sagi. Film odkrywa przed nami nowe, niezbadane terytoria, eksploruje galaktykę w nowy sposób i pokazuje trudy wojny z perspektywy szarego żołnierza. Produkcja zachowuje przy tym esencję Star Wars, którą wszyscy fani bardzo dobrze znają.

Diego Luna odniósł podczas produkcji kilka obrażeń, o czym także wspomniał podczas wywiadu:

Odniosłem sporo obrażeń. Klatka piersiowa boli mnie do tej pory. Są nawet wypadki, które wylądują w ostatecznej wersji filmu. W scenie, podczas której biegliśmy naprzeciw mocnego wiatru, odłamek, który dostał się do mojego oka, uszkodził w nim rogówkę. Podczas ostatnich dni nagrań chodziłem z opatrunkiem.

Wygląda na to, że nagrywanie filmów w uniwersum Gwiezdnej Sagi, to ciężki kawałek chleba. Nam pozostaje czekać do premiery, by przekonać się, jaki efekt osiągnęli twórcy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.