Gwiezdne Wojny - Historie

Diego Luna – „Łotr 1 to najbardziej realistyczne Gwiezdne Wojny”

Już wielokrotnie, od czasu gdy pierwszy raz usłyszeliśmy o produkcji filmu Łotr 1, mówiło się o tym, że spin-off będzie owiany zupełnie innym klimatem, niż dotychczasowe produkcje w świecie Star Wars. Jaki jednak ma on właściwie być? Odpowiedź na to pytanie może mieć Diego Luna – aktor wcielający się w filmie w postać Kapitana Cassiana Andora.

Aktor udzielił niedawno wywiadu, który opublikowany został w sieci przez serwis Star Wars News Net. Zapytany o pracę przy filmie, Diego odpowiada:

Chciałem sprawić, by moja postać była bardziej naturalna i realistyczna. Ludzie oczekują, że film będzie osadzony w nieco fantastycznym tonie, ale w rzeczywistości jest przeciwnie. To osobista historia, która sprawia wrażenie bardzo realnej. Myślę, że ze wszystkich filmów w świecie Star Wars, Łotr 1 jest najbardziej realistyczny, bo opowiada o zwykłych ludziach. Postacie są bardzo podobne do nas. To bohaterowie bez supermocy. Mają tylko swoje przekonania i wolę, by zmieniać rzeczywistość.

Łotr odbiega od głównego nurtu Gwiezdnych Wojen, ale posiada elementy charakterystyczne dla sagi. Film odkrywa przed nami nowe, niezbadane terytoria, eksploruje galaktykę w nowy sposób i pokazuje trudy wojny z perspektywy szarego żołnierza. Produkcja zachowuje przy tym esencję Star Wars, którą wszyscy fani bardzo dobrze znają.

Diego Luna odniósł podczas produkcji kilka obrażeń, o czym także wspomniał podczas wywiadu:

Odniosłem sporo obrażeń. Klatka piersiowa boli mnie do tej pory. Są nawet wypadki, które wylądują w ostatecznej wersji filmu. W scenie, podczas której biegliśmy naprzeciw mocnego wiatru, odłamek, który dostał się do mojego oka, uszkodził w nim rogówkę. Podczas ostatnich dni nagrań chodziłem z opatrunkiem.

Wygląda na to, że nagrywanie filmów w uniwersum Gwiezdnej Sagi, to ciężki kawałek chleba. Nam pozostaje czekać do premiery, by przekonać się, jaki efekt osiągnęli twórcy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.