Saga Star Wars

Kylo Ren i jego obsesja na punkcie Vadera – w VIII Epizodzie wciąż żywa

Minęło już sporo czasu od ostatnich nowości na temat Kylo Rena oraz samej ósmej części Gwiezdnych Wojen. Dziś nadrobimy trochę zaległości, a wszystko dzięki portalowi MakingStarWars.net, który udostępnił sporą dawkę przecieków na temat antagonisty. Ostrzegamy jednak w tym miejscu – informacje nie są pewne, ale jeśli okażą się prawdą, to będzie można je uznać za spoilery.

Zostaliście ostrzeżeni, jeśli więc nadal jesteście z nami, zapraszamy do lektury…

W pierwszej kolejności omówiona została kwestia hełmu przywódcy Zakonu Ren, który poza pewnymi drobnymi zmianami, nie będzie się wiele różnił od używanego w Przebudzeniu Mocy. Wyłania się jednak inny element garderoby, który dobitnie świadczy o narastającej obsesji młodego Kylo na punkcie swojego dziadka – Dartha Vadera.

Jest to peleryna. Jak wskazują redaktorzy MakingStarWars.net, łudząco przypomina ona tę, którą nosił Lord Sithów. Brakuje w niej jedynie charakterystycznego łańcucha, służącego do przytrzymywania jej na szyi Vadera. Nie jest do końca jasne, czy peleryna to faktyczny element garderoby dziadka Kylo, czy też została ona wykonana przez niego na wzór oryginału. W kwestii ubioru pojawia się także wzmianka o tym, co znajdzie się pod peleryną. Ren ma nosić ubiór podobny do czarnego kostiumu, przywdzianego przez Luke’a Skywalkera w Powrocie Jedi.

W publikacjach na temat aktualnego kanonu Star Wars pojawiła się niedawno wzmianka o tym, że miecz używany przez Dartha Vadera został po jego śmierci zakupiony na czarnym rynku przez kolekcjonera artefaktów ery imperialnej. Nie można więc wykluczyć, że również Kylo udało się położyć ręce na pelerynie swego przodka. Jednak w tej chwili są to jedynie domysły, które należy uważnie odsiewać.

Jesteście ciekawi, czy wspomniane nowiny okażą się prawdą? My też. Pozostaje czekać na nowe informacje lub sam film, by przekonać się, ile prawdy kryje się za przeciekami. MakingStarWars.net nie słynie jednak z publikowania głupstw, można więc założyć, że w owych plotkach znajduje się przynajmniej ziarno prawdy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.