Gry

Sequel „Star Wars: Battlefront” już w 2017 roku!

Na ostatnim spotkaniu z inwestorami dyrektor finansowy Electronic ArtsBlake Jorgensen, poinformował, że firma planuje wydanie drugiej części gry Star Wars Battlefront jesienią 2017 roku.

Deweloper DICE, który tworzył również Battlefronta z zeszłego roku, ma skupić się na powiększeniu skali i polepszeniu jakości planet, na których toczone będą bitwy w przyszłorocznym wydaniu gry. W shooterze tym razem zaimplementowane zostaną motywy z oryginalnej i prequelowej trylogii, Przebudzenia Mocy, a może nawet VIII Epizodu Star Wars.

Nie będzie to jedyna gra osadzona w uniwersum Star Wars, za którą stoi EA. Studio Visceral Games także przygotowuje grę, której premiera przypuszczalnie odbędzie się w 2018 roku. Powstaje także projekt Respawn Entertainment, wstępnie zaplanowany na rok 2019. Więcej na ten temat znajdziecie w naszym newsie sprzed paru miesięcy.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.