Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe ujęcie z “Rogue One”, karty postaci z filmu i opis planety Jedha

Dzięki portalowi Star Wars News Net dowiadujemy się, jacy aktorzy zagrają trzech pobocznych bohaterów w Łotrze 1 – Bistana, Edrio Two Tubes i Admirała Raddusa. Redaktorzy serwisu dotarli także do nowego ujęcia z filmu, przedstawiającego Galena Erso. Dzięki opisom z Galaktycznego Atlasu Gwiezdnych Wojen, który ma zostać niebawem wydany, możemy poznać stworzenia żyjące na planecie Jedha, które mają pojawić się w spin-offie.

Zacznijmy od trzech kart Topps, przedstawiających wspomnianych wcześniej bohaterów. Jako pierwsza grafiki wrzuciła na swój profil fanowska strona Channel Star Wars. Dzięki kartom wiemy, kto wcielił się w ich role:

Teraz czas na nowe zdjęcie Galena Erso, które na swoim Twitterze zamieścił wcielający się w niego Mads Mikkelsen:

rogue-one-06

I ostatnim wątkiem jaki poruszymy, jest planeta Jedha i jej stworzenia. Jak już wcześniej wspomnieliśmy, za pasem jest premiera książki Gwiezdne Wojny: Galaktyczny Atlas. Sama nazwa mówi wiele o tym, na czym skupiać ma się owa pozycja. Co jednak ciekawe, Atlas zdradza także kilka szczegółów o Jedhdzie. W niedawnym wywiadzie, którego udzieliła Felicity Jones, aktorka wspomniała, że podczas kręcenia zdjęć w Jordanii widziała szturmowców jeżdżących na wielbłądach. Po wywiadzie pojawiło się wiele spekulacji, czy zwierzęta zostaną zastąpione kreaturami nieco bardziej “kosmicznymi”. Poniższy zrzut z książki może potwierdzać te przypuszczenia:

creature

Jeśli takie stworzenie pojawi się w filmie, z pewnością będzie wyglądało imponująco.

Dodatkowo warto wspomnieć o tekście, który widnieje na tej samej stronie, na której znajduje się grafika z Jedhy. Omawia on pokrótce, co właściwie robi na planecie Saw Gerrera, ale wspomina także o tym (tutaj głęboki oddech), że baza, w której ukrywa się bohater, była kiedyś przechowalnią kryształów kyber (element budowy miecza świetlnego).

text

To mogłoby wyjaśniać wielkie przewrócone pomniki Jedi, widoczne w jednym z trailerów Łotra. Wszystkie te poszlaki wskazują, że wątki Jedi wcale nie będą aż tak pominięte w filmie, jak wstępnie zakładano. 

 

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.