Gwiezdne Wojny - Historie

Alden Ehrenreich o wyborze Donalda Glovera do roli Lando Calrissiana

Wiemy już od jakiegoś czasu, że rolę młodego Lando w powstającej Hantologii zagra Donald Glover. Wybór aktora do tej roli został ciepło przyjęty przez fanów głównie ze względu na to, że przejawia on spore wizualne podobieństwo do Billy’ego Dee Williamsa w latach młodości.

Ostatnio o wyborze Donalda do roli wypowiedział się Alden Ehrenreich – aktor wcielający się w rolę młodego Hana Solo. W krótkim wywiadzie dla pisma Variety powiedział:

Mogę powiedzieć, że jestem bardzo podekscytowany wyborem Donalda Glovera do tej roli. Myślę, że świetnie sprawdzi się podczas zdjęć, bo to niezwykle utalentowany artysta i interesujący gość. Mogę też powiedzieć, że w filmie pojawi się Chewbacca, choć wiem, że w tym momencie nie jest to już żaden spoiler.

Alden dodał też parę słów o samym Chewiem i tym, czy towarzysz Hana będzie znacząco różnił się w stosunku do poprzednich części Star Wars:

„Jest o tyle młodszy w filmie co ja” – zażartował aktor – „Myślę więc, że ma około 190 lat lub coś w ten deseń. Nie sądzę, żeby była jakaś różnica, chociażby we wzroście, między Chewiem mającym 190 lat a tym mającym 210 lat.”

Kto ma zagrać legendarnego Chewbaccę – tego niestety jeszcze nie wiadomo. Podczas nagrywania Przebudzenia Mocy grał go Peter Mayhew, który wcielał się we wszystkie dotychczasowe role futrzanego obcego, jednak aktor ma już swoje lata i podczas scen wymagających wysiłku musiał być zastępowany przez młodszego Joonasa Suotamo.

Film o młodym Solo zapowiedziany jest na 25 maja 2018.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.