Konkurs

[KONKURS – ETAP IV] Pomóż Rebelii zdobyć plany Gwiazdy Śmierci!

Jesteśmy już za półmetkiem naszego konkursu, bo właśnie rozpoczynamy IV etap zabawy. Już trzy transmisje stały się dzięki Wam czytelne i przybliżyły Rebelię do realizacji zamierzonego celu. Przyszedł czas na kolejną transmisję naszego agenta. Pod tym LINKIEM znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa i Regulamin. Zachęcamy do zapoznania się warunkami, zanim weźmiecie udział w zabawie!

Raport czwarty, porucznik Deron Sartin: Imperium stało się bardzo podejrzliwe względem nowo przybyłych do bazy – nawet ludzi w randze oficera, jak ja. Myślą, że są przy tym dyskretni, ale nawet ślepa bantha zauważyłaby, że wystawiają ogony za każdym, kto pojawił się wraz z ostatnim transportem. Szturmowcy to nie najlepsi szpiedzy. Gdy udało mi się zgubić swoich „opiekunów”, dokładnie zbadałem skrzydło dowodzenia obroną planetarną i myślę, że wiem, jak przeciążyć systemy na krótki czas, by kilka grup desantowych dostało się na powierzchnię planety. Sądzę, że odkryłem też, gdzie trzymane są plany stacji bojowej, muszę tylko… $#^**(%&*%^@!#$@%&*(_)&^#$!

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wzięcie udziału w rozkodowaniu przynajmniej jednej transmisji, lecz im więcej transmisji w trakcie tego tygodnia rozkodujecie, tym większa Wasza szansa na zwycięstwo. Udostępnienie posta konkursowego na swoim Facebooku z hashtagiem #Łotr1Rebe1Scum, także zwiększy Waszą szansę na wygraną. Zwycięzcy (bo będzie ich dwóch) otrzymają jedną z dwóch nagród konkursowych – plakat „Łotr Jeden” lub koszulkę z motywami z Rogue One.

Pamiętaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi warunkami uczestnictwa.

Kategorie: Konkurs

Tagi: , ,

11 odpowiedzi »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.