Gwiezdne Wojny - Historie

Nowe plakaty, Mads Mikkelsen w Warszawie i film zza kulis – czyli wieści o „Łotrze 1”

Sporo działo się ostatnio wokół „łotrowego” światka, postanowiliśmy więc zebrać dla Was ostatnie wydarzenia w formie jednego podsumowania.

Na pierwszy ogień wypadałoby rzucić międzynarodowe plakaty, które krążą po sieci już od jakiegoś czasu. Podobnie jak w przypadku wcześniejszej serii, każdy z nich jest poświęcony konkretnemu bohaterowi.

Kolejnym newsem – naszym zdaniem dość gorącym – jest wizyta Madsa Mikkelsena (Galen Erso) w Warszawie. Aktor pojawi się w kinie Cinema City Arkadia, a jego wizyta ma związek z promocją filmu Doctor Strange. Nie zabraknie również „łotrowego” pierwiastka, bo w planie wizyty jest także składanie autografów na plakatach z Rogue One. Warszawiacy mają więc dobrą okazję, by podnieść wartość swojej gwiezdnowojennej kolekcji. Spotkanie odbędzie się 19 listopada, a podpisywanie plakatów zacznie się o godzinie 10:45.

Na deser zakulisowy materiał z planu filmowego, który opublikowany został przez oficjalny profil Star Wars. Kilka ciekawych wypowiedzi reżysera i aktorów, a całość podlana soczystymi scenami z filmu (nie zabrakło także nowych!).

Materiał możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=HSeovXwmOR0&w=736&h=414]

Całkiem tego sporo, prawda? Na szczęście do premiery już mniej niż miesiąc.

Aha, bylibyśmy zapomnieli – jest jeszcze międzynarodowa wersja rosyjskiego plakatu. Naszym zdaniem to jeden z ładniejszych.

15137423_552411594957157_6613927561390395071_o

 

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.