Konkurs

[KONKURS – ETAP V] Pomóż Rebelii zdobyć plany Gwiazdy Śmierci!

Piąty etap konkursu z okazji naszych urodzin startuje właśnie teraz. Sukcesywnie rozkodowujecie nasze transmisje, dzięki czemu znamy już pełną treść czterech zaszyfrowanych informacji. Nasz wywiad dostarczył przed chwilą piątą wiadomość od rebelianckiego agenta. Pod tym LINKIEM znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa i Regulamin. Zachęcamy do zapoznania się warunkami, zanim weźmiecie udział w zabawie!

Raport piąty, porucznik Deron Sartin: Zdobyłem kody dostępu do pomieszczeń sterowania obroną planetarną i kody akcesyjne dla promów przybywających do placówki. To otwiera nam dwie opcje rozwiązania kwestii zdobycia planów. Tak jak przekazywałem we wcześniejszej transmisji, mogę przeciążyć systemy obrony na czas potrzebny do wylądowania kilku rebelianckich grup desantowych, albo przesłać kody akcesyjne, by niewielka grupa infiltracyjna dostała się niepostrzeżenie na teren placówki. Jeden z oficerów wyznał mi pod wpływem alkoholu w kantynie, że plany na 100% znajdują się na terenie bazy, jednak nie byłem w stanie wycisnąć z niego niczego więcej. Jutro…%$#%^#$*%()*&^^#$%!@#$$%!^@&^*

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wzięcie udziału w rozkodowaniu przynajmniej jednej transmisji, lecz im więcej transmisji w trakcie tego tygodnia rozkodujecie, tym większa Wasza szansa na zwycięstwo. Udostępnienie posta konkursowego na swoim Facebooku z hashtagiem #Łotr1Rebe1Scum, także zwiększy Waszą szansę na wygraną. Zwycięzcy (bo będzie ich dwóch) otrzymają jedną z dwóch nagród konkursowych – plakat „Łotr Jeden” lub koszulkę z motywami z Rogue One.

Pamiętaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi warunkami uczestnictwa.

Kategorie: Konkurs

Tagi: , ,

12 odpowiedzi »

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.