Konkurs

[KONKURS – ETAP V] Pomóż Rebelii zdobyć plany Gwiazdy Śmierci!

Piąty etap konkursu z okazji naszych urodzin startuje właśnie teraz. Sukcesywnie rozkodowujecie nasze transmisje, dzięki czemu znamy już pełną treść czterech zaszyfrowanych informacji. Nasz wywiad dostarczył przed chwilą piątą wiadomość od rebelianckiego agenta. Pod tym LINKIEM znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa i Regulamin. Zachęcamy do zapoznania się warunkami, zanim weźmiecie udział w zabawie!

Raport piąty, porucznik Deron Sartin: Zdobyłem kody dostępu do pomieszczeń sterowania obroną planetarną i kody akcesyjne dla promów przybywających do placówki. To otwiera nam dwie opcje rozwiązania kwestii zdobycia planów. Tak jak przekazywałem we wcześniejszej transmisji, mogę przeciążyć systemy obrony na czas potrzebny do wylądowania kilku rebelianckich grup desantowych, albo przesłać kody akcesyjne, by niewielka grupa infiltracyjna dostała się niepostrzeżenie na teren placówki. Jeden z oficerów wyznał mi pod wpływem alkoholu w kantynie, że plany na 100% znajdują się na terenie bazy, jednak nie byłem w stanie wycisnąć z niego niczego więcej. Jutro…%$#%^#$*%()*&^^#$%!@#$$%!^@&^*

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wzięcie udziału w rozkodowaniu przynajmniej jednej transmisji, lecz im więcej transmisji w trakcie tego tygodnia rozkodujecie, tym większa Wasza szansa na zwycięstwo. Udostępnienie posta konkursowego na swoim Facebooku z hashtagiem #Łotr1Rebe1Scum, także zwiększy Waszą szansę na wygraną. Zwycięzcy (bo będzie ich dwóch) otrzymają jedną z dwóch nagród konkursowych – plakat „Łotr Jeden” lub koszulkę z motywami z Rogue One.

Pamiętaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi warunkami uczestnictwa.

Podobne posty

12 komentarzy

  1. …rano będzie miało miejsce codzienne zebranie dowództwa, więc część strażników przeniesie się w okolice sali konferencyjnej i inne pomieszczenia będą mniej strzeżone. O wiele łatwiej będzie mi pozostać niezauważonym przy sabotażu.

  2. …dzień należy do mnie, wy wybierzcie plan i wyślijcie mi odpowiedź do dzisiaj wieczór. Nasza akcja staje się coraz bardziej poważna, pamiętajcie rebelia buduje nadzieje codziennie…
    [Czekam na odbiór]

  3. …wdrożę w życie ostatnią fazę planu, stanę twarzą w twarz z wielkim Admirałem, nie będzie to dla mnie coś wielkiego gdyż już od dawna obserwuję jego pracę. Jednakże nic o nim praktycznie nie wiem oprócz tego że brany jest za dowódcę specjalnej jednostki udeżeniowej szturmowców śmierci. Ostatnia szansa na zebranie sił i uzupełnienie amunicji. Odezwę się kiedy go załatwię. Bez odbioru.

  4. Przesyłam zapytanie czy komandosi mają gaśnice. Bez nich plan się nie uda. A no i specjalne zamówienie dla mnie mufinki z Naboo. Są takie pyszne, cudowne i dadzą mi nadzieję. Niech mufinki będą z wami.

  5. … Postarajcie się wylądować na imperialnym lądowisku, jakimś statkiem który nie rzuca się w oczy. Jesteście zarejestrowani jako negocjator porozumienia handlowego firmy RBSC z imperium. Wasz kod to 25051977.Niech Moc będzie z wami…

  6. …przeprowadze dywersje co pozwoli mi przeniknąć tam gdzie nie chce przenikać. Jak się nie uda, to czeka mnie batalion egzekucyjny złożony ze Szturmowców Śmierci. Brrrr….

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.