Saga Star Wars

Plotki z planu VIII Epizodu „Star Wars”

Czas oderwać się choć na chwilę od intensywnej akcji promocyjnej Rogue One i poczytać o plotkach z planu VIII części Gwiezdnej Sagi. Serwis MakingStarWars.net dostarcza nam całkiem sporo szczegółów na temat ról trójki aktorów mających grać w filmie – Benicio Del Toro, Laury Dern i Kelly Marie Tran.


Benicio Del Toro

Do tej pory wszelkie znaki wskazywały, że aktor zagra czarny charakter. Ostatnio jednak zaczęły pojawiać się zaprzeczające temu twierdzeniu przecieki, mówiące, że postać Benicio niekoniecznie będzie należeć do grona antagonistów – przynajmniej za takiego nie uznają go główni bohaterowie. Plotki określają go, jako „mężczyznę w czerni” i postać przypominającą nieco Lando Calrissiana z Imperium Kontratakuje.

Laura Dern

Jej postać będzie ponoć bardzo ekstrawagancka, cechująca się wręcz arystokratycznymi manierami, o charakterze właściwie niespotykanym do tej pory w uniwersum Star Wars. To samo tyczy się wyglądu bohaterki, porównywanego do mieszanki stylu Igrzysk Śmierci i Gwiezdnych Wojen. Jednakże cechą wyróżniającą tę postać pod kątem wyglądu są różowe włosy.

Kelly Marie Tran

Losy postaci granej przez Kelly mają w jakiś sposób połączyć się z losami Finna. Wygląd tej bohaterki jest całkowitym przeciwieństwem tej granej przez Laurę – z wyglądu jest zupełnie normalną kobietą, która ma jednak niezwykłą historię.


Do premiery VIII Epizodu jeszcze nieco ponad rok, póki co musimy więc opierać się na plotkach i na tym budować nasze wyobrażenie filmu. Z czasem jednak część z nich na pewno zacznie się potwierdzać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.