Gry

Pierwsze urodziny „Star Wars Battlefront” – premiera Edycji Ultimate i zapowiedź DLC „Łotr 1 Scarif”

Niedawno minął pierwszy rok od wydania gry Star Wars Battlefront autorstwa dewelopera DICE. Z tej okazji twórcy zapowiedzieli wypuszczenie Edycji Ultimate, która zawierać będzie wszystko, co posiadała edycja kolekcjonerska gry oraz season pass. Nie zabrakło także zapowiedzi ostatniego płatnego dodatku DLC do gry – Łotr 1 Scarif.

Edycja Ultimate dostępna jest w polskich sklepach w cenie 100 zł za wersję na komputery PC oraz około 160 zł za grę na konsole ósmej generacji.

Z okazji wydania wspomnianej edycji i premiery DLC Scarif, producent EA udostępnił trailer promocyjny gry, który możecie zobaczyć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=d0De2LdZvsI&w=688&h=387]

Ujawniono także więcej szczegółów dotyczących ostatniego dodatku do gry, związanego tematycznie z grudniowym spin-offem Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie. Wiemy już, że w grze udostępniony zostanie wieloetapowy tryb gry, podobny do tego, który zadebiutował wraz z DLC Gwiazda Śmierci. Cały dodatek ma skupić się na tropikalnej planecie Scarif, znanej już z trailerów filmowych. Do gry dodane zostaną także nowe skórki dla żołnierzy – po stronie Rebelii będą to rebelianci ze Scarif, zaś po stronie Imperium staną Shoretrooperzy. Nie zabraknie również nowych bohaterów i złoczyńców – Jyn Erso i Orsona Krennica. Wzorem poprzedniczek, z pewnością dodane będzie także nowe uzbrojenie.

Najważniejszą informacją jest chyba jednak data premiery dodatku – posiadacze przepustki sezonowej wylądują na Scarif już 6 grudnia, pozostali gracze tradycyjnie dołączą do bitew dwa tygodnie później.

Od 17-20 listopada trwa poczwórny weekend (tak, dobrze czytacie) w grze. Gracze będą przez ten czas otrzymywać czterokrotnie więcej doświadczenia i kredytów za grę. Również w tym czasie dla graczy nieposiadających dodatków, wszystkie dotychczasowe DLC zostaną udostępnione za darmo (Zewnętrzne Rubieże, Bespin, Gwiazda Śmierci).

Grudzień zapowiada się bardzo intensywnie dla fanów Star Wars Battlefront. Chyba możemy śmiało stwierdzić, że najbardziej wyczekiwanym wydarzeniem jest wypuszczenie „łotrowego” dodatku.

Planujecie zakupić Edycję Ultimate gry? Czy może posiadacie już season pass i czekacie jedynie na premierę kolejnego DLC?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.