Konkurs

[KONKURS – ETAP VII] Pomóż Rebelii zdobyć plany Gwiazdy Śmierci!

Nadszedł czas na ostatni, siódmy etap naszego urodzinowego konkursu. Udało Wam się z sukcesem rozszyfrować sześć poprzednich transmisji. Nasz agent, po trudach ostatnich dni, przeszedł do ostatecznego etapu swojej misji i właśnie przesyła raport. Pod tym LINKIEM znajdziecie wszelkie szczegóły dotyczące zasad uczestnictwa i Regulamin. Zachęcamy do zapoznania się warunkami, zanim weźmiecie udział w zabawie!

Korzystając z okazji, chcielibyśmy także podziękować Wam za udział w dotychczasowych częściach naszej zabawy i wspaniałą frekwencję, połączoną ze świetnym poziomem Waszych wpisów. Obecny etap wedle regulaminu kończy się dziś, o godzinie 23:59. Jeśli jeszcze nie mieliście okazji, do tego czasu możecie wziąć udział w sześciu poprzednich etapach, by zwiększyć swoje szanse na zwycięstwo.

Raport siódmy, porucznik Deron Sartin: To ostatnia szansa by moja misja zakończyła się powodzeniem. Właśnie przeciążam systemy obrony i nadaję sygnał dla floty. Myślę, że imperialni znajdą mnie, zanim nasze grupy uderzeniowe dotrą w głąb bazy, być może to ostatnie słowa, jakie w ogóle mogę przesłać. Ustaliłem, że Imperium spodziewa się ataku na bazę, nie wiedzą jedynie, kiedy dokładnie ma on nastąpić. W pogotowiu na powierzchni mają cały batalion szturmowców, kilka AT-ACT, których z pewnością nie zawahają się użyć. Nad powierzchnią planety na Waszej drodze stanie także stacja kosmiczna… Uważajcie na siebie i… %$%#@#^&%()*&^@!$%!!$@%^&$&%*

Warunkiem uczestnictwa w konkursie jest wzięcie udziału w rozkodowaniu przynajmniej jednej transmisji, lecz im więcej transmisji w trakcie tego tygodnia rozkodujecie, tym większa Wasza szansa na zwycięstwo. Udostępnienie posta konkursowego na swoim Facebooku z hashtagiem #Łotr1Rebe1Scum, także zwiększy Waszą szansę na wygraną. Zwycięzcy (bo będzie ich dwóch) otrzymają jedną z dwóch nagród konkursowych – plakat„Łotr Jeden” lub koszulkę z motywami z Rogue One.

Pamiętaj, aby zapoznać się ze szczegółowymi warunkami uczestnictwa.

Podobne posty

13 komentarzy

  1. Niech niejaki Marek Okulewicz wygra ten konkurs bo pomógł mi w wysyłaniu wiadomość… To znaczy Niech Moc Łotra pierwszego… To znaczy Niech Moc Rogue One będzie z wami…. Wszystkimi…

  2. Niech mufinki będą z wami. Tak się zastanawiam teraz… czy na pewno starczy mi ich dla wszystkich, dla tych rebeliackich szumowin? Nie ma czasu na pieczenie, czas zacząć działać!

  3. …pamiętajcie to dzięki wam nadzieja nadal istnieje, a ona umrze gdy wy ją stracicie. Mną się nie martwcie może coś zdziałam i mam nadzieje, że eskadra Łotrów czuwa nad akcją a drugą część misji przekazuje wam. Niech moc będzie z wami !
    [Bez odbioru]

  4. Musicie pamiętać ze to wy jesteście ostatnią nadzieją rebelii. Oczywiście Niech Moc Będzie Z Wami :’)

  5. …pamiętajcie, że nawet jeśli zginę to jestem dumny, że mogłem służyć w takiej sprawie… Bez odbioru…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.