Gwiezdne Wojny - Historie

Ostatni spot “Łotra” potwierdza pojawienie się w filmie kolejnego słynnego złoczyńcy

O obecności tego czarnego charakteru w Rogue One mieliśmy okazję słyszeć już jakiś czas temu, gdy przypadkowo informacje te wymknęły się między słowami Benowi Mendelsohnowi, podczas jednego z wywiadów. Najnowszy spot TV spin-offu dodatkowo potwierdza tę informację. Mowa oczywiście o nikim innym jak znanym z Nowej Nadziei Wielkim Moffie Tarkinie.

Postać złoczyńcy, grana oryginalnie przez zmarłego w 1994 roku Petera Cushinga, jest dobrze znana praktycznie wszystkim fanom uniwersum Star Wars, choć występowała jedynie w pierwszej części sequelowej trylogii, a potem w książkach, komiksach i serialach. Wielki Moff stał się jednym z symboli Imperium – na równi z Darthem Vaderem i Imperatorem Palpatinem. Spot telewizyjny, choć nie pokazał tego wprost, wyraźnie zasugerował obecność Tarkina, ukazując zaledwie 2-sekundową scenę, w której postać stojąca tyłem do kamery, o charakterystycznych dla Wilhuffa fryzurze i ubiorze, przygląda się Gwieździe Śmierci.

Wspomniany spot możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=BBNc7Pz35OA&w=600&h=340]

Cieszycie się z powrotu tak ikonicznej postaci, jak Wielki Moff?

Podobne posty

Jeden komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.