Gwiezdne Wojny - Historie

Pierwsze wyniki przedsprzedaży biletów na „Łotra 1” wyglądają bardzo obiecująco

Wiele pism branży rozrywkowej próbowało już od jakiegoś czasu przewidzieć, jaką popularnością będzie cieszył się Łotr 1, gdy już nastąpi jego premiera. Nieco światła na tę kwestię rzucają niedawne wyniki przedsprzedaży biletów w Stanach Zjednoczonych.

Wyniki te wróżą grudniowemu spin-offowi całkiem dobry start. Jak informuje m.in. portal MovieTickets.com, film osiągnął już pułap rekordowej na obecny rok sprzedaży biletów i uplasował się teraz na drugiej pozycji w całej historii sprzedaży biletów filmowych – zaraz za… tak, dobrze myślicie, za Przebudzeniem Mocy.

tickets

Na ten moment wyniki przedsprzedaży biletów na seanse Łotra wynoszą już około 90% wartości, jaką w tym samym momencie osiągnęło rok temu Przebudzenie Mocy. Prognozy, choć wciąż dość ostrożne, są więc raczej pozytywne.

Co ciekawe, w Polsce wyniki sprzedażowe nie są aż tak porywające. Na dzień dzisiejszy cały czas nie ma większego problemu z dostępnością miejsc w salach kinowych, co na dwa tygodnie przed premierą VII Epizodu było raczej niemożliwe. Wszystko jednak jeszcze przed nami i niewykluczone, że wiele osób zdecyduje się na zarezerwowanie miejsc w ostatniej chwili.

Premiera Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie odbędzie się już 15 grudnia. Ze swojej strony zachęcamy, byście dołączyli do facebookowego wydarzenia, które organizujemy w związku z premierą spin-offu. Po kliknięciu w poniższą grafikę zostaniecie do niego przekierowani:

wydarze

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.