Gwiezdne Wojny - Historie

Porcja łotrowych zdjęć wraz z opisami – poznajcie lepiej pobocznych bohaterów

Oficjalna strona StarWars.com opublikowała galerię bardzo ciekawych ujęć z Łotra 1 wraz z ich opisami, które rzucają nieco światła na pobocznych bohaterów filmu i inne jego aspekty.

Poniżej możecie podziwiać galerię zdjęć z filmu oraz przetłumaczone przez nas krótkie streszczenia postaci.

img_4975
Edrio Two Tubes – Najemny pilot, który zawsze współpracuje ze swoim bratem Benthicem. Swój przydomek zawdzięczają noszonej przez nich aparaturze umożliwiającej Tognathom przetwarzanie atmosfery bogatej w tlen. Planeta Yar Togna, z której pochodzi Edrio, została podbita i jest okupowana przez Imperium. Zmusiło to najemnika do ucieczki z ojczyzny. W nadziei na odpłacenie się Imperium za swoje krzywdy, Edrio i Benthic sprzymierzyli się z Sawem Gerrerą.
img_4970
Bistan – Wysiłki Rebelii przyciągnęły do niej różnej maści wojowników z całej galaktyki, chcących walczyć o uwolnienie swoich planet i współbraci spod jarzma Imperium. Jednak Bistan nie myśli o uwolnieniu innych Iakaru. Prawdę mówiąc, bardziej zależy mu na rzuceniu się w wir walki, niezależnie od tego, jaki jest jej cel.
img_4971
Komandos Pao – Wodnolubny Drabata – Pao – rzuca się w wir walki przeciw Imperium, wykrzykując w swoim gardłowym języku okrzyk bojowy „Sa’kalla!”. Dołącza do załogi Łotra 1 w jej historycznej misji, której celem jest zdobycie planów Gwiazdy Śmierci.
img_4972
Moroff – Podróżuje po galaktyce w poszukiwaniu pól bitew, na których znajdzie się ktoś gotowy zapłacić za siłę ognia, którą przynosi ze sobą najemnik. Niezainteresowany szczegółami konfliktu pomiędzy Imperium i Rebelią, Gigoriański najmita wyczuwa, że może zbić niezłą sumę włączając się do konfliktu.
img_4973
C2-B5 – Imperium Galaktyczne polega na swoich astromechach, które zajmują się utrzymaniem sprawności całej machiny wojennej. Jednak w przeciwieństwie do Rebelii, imperialni technicy nie pozwalają swoim droidom na jakikolwiek poziom niezależności, dokonując regularnego czyszczenia pamięci, by maszyny zawsze były w pełni posłuszne.
img_4976
TIE striker – Kolejna wariacja podstawowej wersji myśliwca TIE – TIE striker – został stworzony do atmosferycznych patroli nad imperialnymi obiektami wojskowymi, umieszczonymi na powierzchniach planet.
img_4974
Imperialna obsługa naziemna – Imperialne instalacje, zarówno w kosmosie jak i na powierzchniach planet, zawsze mają do czynienia z dużym ruchem pojazdów. Doświadczone załogi naziemne dbają, by ruch nie przerodził się w chaos i zapewniają bezproblemowe wykonanie zadań, jakie otrzymuje reszta załogi kompleksu.
img_4977
Prom Krennica – Ze swoimi geometrycznymi kształtami i skrzydłami niczym u nietoperza, podchodzący do lądowania prom klasy Delta T-3C stanowi imponujący widok. Gdy już wyląduje i wypuści ze swojego pokładu pasażerów – okrutnego Dyrektora Krennica i jego elitarny oddział – wzbudza przerażenie u każdego, kto jest tego świadkiem.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.