Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

Masa nowości na temat “Łotra 1” i nie tylko!

Otrzymaliśmy dziś całą masę drobniejszych i większych wieści o Rogue One oraz o VIII Epizodzie. Zebraliśmy je dla Was w sporym podsumowaniu dnia, które możecie przeczytać poniżej.

W zestawieniu znalazła się między innymi okładka dla płyty z soundtrackiem Łotra 1, nowy (szesnasty już!) spot telewizyjny spin-offu, kolejny plakat oraz tweet na temat Kapitan Phasmy w ósmej części Gwiezdnej Sagi. Zacznijmy jednak od początku…

Strona StarWarsNewsNet.com opublikowała okładkę soundtracku ze spin-offu. Generalnie cover nie różni się wiele od jednego z oficjalnych plakatów filmu:

Oficjalny kanał Star Wars wrzucił dziś na YouTube szesnasty z kolei spot TV Łotra:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gyaltVaveJU&w=600&h=340]

Riz Ahmed dostał najlepszy prezent urodzinowy, jaki mógłby wymarzyć sobie fan Gwiezdnych Wojen – seans filmowy Rogue One na Skywalker Ranch w Kalifornii:

Nowe ujęcie Jyn Erso zostało opublikowane przez magazyn US Weekly:

jyn

Mamy także nowy plakat z Galenem Erso w roli głównej oraz plakat filmowy, który przywodzi na myśl… cóż… Pacmana? 😉

Za 16 dni, czyli tuż po premierze filmu, ukaże się książka autorstwa Pablo HidalgoStar Wars Rogue One: The Ultimate Visual Guide:

cypggjdusaa2bda

Teraz czas na krótki tweet o Kapitan Phasmie w VIII Epizodzie. A w nim obiecują nam, że tym razem fani nie będą zawiedzeni postacią:

Na koniec coś dla rozluźnienia w ten piątkowy wieczór. Obejrzyjcie krótki wrap z Łotra 1:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KmKJ08cUOpM&w=600&h=340]

Całkiem sporo tych informacji jak na jeden piątek, prawda? Ze swojej strony pozostaje nam tylko życzyć Wam miłego weekendu, Rebelianci!

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.