Gwiezdne Wojny - HistorieSaga Star Wars

Masa nowości na temat “Łotra 1” i nie tylko!

Otrzymaliśmy dziś całą masę drobniejszych i większych wieści o Rogue One oraz o VIII Epizodzie. Zebraliśmy je dla Was w sporym podsumowaniu dnia, które możecie przeczytać poniżej.

W zestawieniu znalazła się między innymi okładka dla płyty z soundtrackiem Łotra 1, nowy (szesnasty już!) spot telewizyjny spin-offu, kolejny plakat oraz tweet na temat Kapitan Phasmy w ósmej części Gwiezdnej Sagi. Zacznijmy jednak od początku…

Strona StarWarsNewsNet.com opublikowała okładkę soundtracku ze spin-offu. Generalnie cover nie różni się wiele od jednego z oficjalnych plakatów filmu:

Oficjalny kanał Star Wars wrzucił dziś na YouTube szesnasty z kolei spot TV Łotra:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=gyaltVaveJU&w=600&h=340]

Riz Ahmed dostał najlepszy prezent urodzinowy, jaki mógłby wymarzyć sobie fan Gwiezdnych Wojen – seans filmowy Rogue One na Skywalker Ranch w Kalifornii:

Nowe ujęcie Jyn Erso zostało opublikowane przez magazyn US Weekly:

jyn

Mamy także nowy plakat z Galenem Erso w roli głównej oraz plakat filmowy, który przywodzi na myśl… cóż… Pacmana? 😉

Za 16 dni, czyli tuż po premierze filmu, ukaże się książka autorstwa Pablo HidalgoStar Wars Rogue One: The Ultimate Visual Guide:

cypggjdusaa2bda

Teraz czas na krótki tweet o Kapitan Phasmie w VIII Epizodzie. A w nim obiecują nam, że tym razem fani nie będą zawiedzeni postacią:

Na koniec coś dla rozluźnienia w ten piątkowy wieczór. Obejrzyjcie krótki wrap z Łotra 1:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=KmKJ08cUOpM&w=600&h=340]

Całkiem sporo tych informacji jak na jeden piątek, prawda? Ze swojej strony pozostaje nam tylko życzyć Wam miłego weekendu, Rebelianci!

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.