Gry

[STAR WARS: BATTLEFRONT] EA publikuje trailer DLC „Łotr 1 Scarif”!

W końcu doczekaliśmy się przepełnionego akcją trailera najnowszego i ostatniego już płatnego dodatku do gry Star Wars: Battlefront – DLC Łotr 1 Scarif.

Jak wskazuje nazwa dodatku, skupiony jest on wokół grudniowego spin-offu Łotr 1, a konkretnie przyjdzie nam walczyć na znanej z filmowych trailerów tropikalnej planecie Scarif. Zwiastun pokazuje, co czeka graczy, którzy zdecydują się zagrać w DLC. Będziemy mogli wcielić się w jednego z dwóch nowych bohaterów – po stronie Rebelii będzie to Jyn Erso, a po stronie Imperium Orson Krennic. Dodany zostanie także wieloetapowy tryb gry, który rozpocznie się bitwą w kosmosie nad Scarif, a potem przejdzie na powierzchnię planety. Dane nam będzie także zasiąść za sterami U-Winga lub TIE strikera, a gracze otrzymają na stałe dwie nowe skórki dla żołnierzy – rebelianckiego pathfindera ze Scarif i imperialnego shoretroopera.

Trailer DLC możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=J48gd0GZGWk&w=688&h=387]

Dodatek dostępny będzie dla posiadaczy przepustki sezonowej już 6 grudnia, zaś pozostali gracze będą mogli go zakupić tradycyjnie dwa tygodnie później.

My już nie możemy się doczekać, aż zasiądziemy ponownie do Battlefronta, a Wy?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.