Saga Star Wars

Wieści o VIII Epizodzie – John Williams zaczyna nagrywać muzykę, a Rian Johnson wstawia dziwne tweety

Jak informują oficjalne źródła, Maestro Williams jeszcze w grudniu tego roku rozpocznie pracę nad muzyką dla kolejnej części Gwiezdnej Sagi. Mamy też kilka innych wieści z planu VIII Epizodu oraz plotki, które jeszcze muszą poczekać na swoje potwierdzenie.

Prace nad muzyką, podobnie jak w przypadku Przebudzenia Mocy, mają potrwać kilka miesięcy – przynajmniej do kwietnia lub maja przyszłego roku. Jest to całkiem dużo czasu, biorąc pod uwagę fakt, że Michael Giacchino miał raptem 4,5 tygodnia na napisanie i nagranie całej muzyki dla Łotra 1.

Z piątkowego podsumowania wiecie już, że Gwendoline Christie obiecuje fanom, iż nie będą zawiedzeni postacią Kapitan Phasmy. Pojawił się także wywiad z Adamem Driverem, w którym aktor wspomina, że Kylo Ren przez większość ósmej części będzie nosił swoją maskę. Wygląda więc na to, że rzadko będziemy mieli okazję ujrzeć twarz Adama.

Na domiar wszystkiego pojawiają się jeszcze przedziwne tweety prosto od Riana Johnsona, który próbuje – w swój specyficzny sposób – przekazać coś fanom na temat kolejnego epizodu. Stosuje w tym celu grafiki podobne do tej poniżej:

rian_a0e70ee7bab9e266c4823f5431b1a796

Warto wspomnieć także o plotkach krążących ostatnio po sieci, twierdzących, że podczas premiery spin-offu Rogue One w kinach ma pojawić się także teaser VIII Epizodu. Na razie nie ma jednak żadnych oficjalnych informacji i możliwe, że do samej premiery w ogóle ich nie będzie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.