Seriale

Klipy następnego odcinka serialu „Star Wars: Rebelianci” – dalszy ciąg serii zapowiada się ciekawie

Im dalej brniemy w fabułę najnowszego sezonu serialu Star Wars: Rebelianci, tym ciekawsze i bardziej nieprzewidywalne stają się przygody Ezry i załogi Ducha. Kolejne dwa klipy z przyszłego odcinka zdają się tę tendencję potwierdzać.

W odcinku zatytułowanym Visions and Voices ponownie zobaczymy Dartha Maula, a wraz z nim pojawi się Darksaber – znany z serialu Wojny Klonów starożytny miecz świetlny o czarnym ostrzu.

Wspomniane klipy możecie zobaczyć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=zqH1g-ESZxE&w=736&h=414]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=_AoQR1wXTdc&w=736&h=414]

Prawdopodobnie w związku z przyszłotygodniową premierą Łotra 1, w następny weekend nie dostaniemy nowego odcinka Rebelsów. Serial z przytupem powróci on do nas wraz z początkiem stycznia – 07.01.2017. Otrzymamy wtedy podwójny odcinek, o tytule Ghosts of Geonosis. Jak sama nazwa wskazuje, bohaterowie znajdą się na Geonosis. Zaprowadzi ich tam misja odnalezienia zaginionego rebelianckiego oddziału. Ważniejsze okaże się jednak odkrycie, którego przy okazji dokonają na planecie…

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.