Saga Star Wars

Wódz Snoke w VIII Epizodzie nie będzie wyrenderowany komputerowo

Portal MakingStarWars.net, powołując się na wiarygodne źródła, zamieścił ostatnio na swoich łamach kilka detali na temat wodza Najwyższego Porządku – Snoke’a.

Z informacji podanych przez portal wynika, że wspomniany czarny charakter przyjdzie nam poznać z całkiem innej strony, niż w Przebudzeniu Mocy. Tam Snoke obecny był jedynie jako sporych rozmiarów hologram, z którym rozmawiali Kylo Ren i Generał Hux. W kolejnej części będziemy mogli ujrzeć go we własnej osobie – dosłownie i w przenośni.

Snoke ma pojawić się podczas filmu w takim sam sposób jak pozostałe postacie. Co jednak ciekawsze, tym razem nie będzie on wyrenderowany komputerowo, lecz zagra go kukła obsługiwana przez kilka osób. Dlaczego kilka osób? Tu odpowiedzią jest kolejna ciekawostka, gdyż wedle wspomnianych plotek, przywódca Porządku ma być równie wysoki, co hologram, na którym był ukazany.

Jeśli informacja ta się potwierdzi, rozwieje to wiele wątpliwości i zakończy sporo dyskusji między fanami, którzy starali się ustalić, czy antybohater jest faktycznie bardzo wysoki, czy jest to jedynie kwestia hologramu. Odpowie to także na pytania, czy Snoke jest człowiekiem lub jakimkolwiek bohaterem znanym z wcześniejszych epizodów sagi – duży wzrost zdecydowanie by temu przeczył.

Wszystkie powyższe informacje należy na ten moment potraktować z przymrużeniem oka, gdyż, jak już wspomnieliśmy, nie pochodzą one z oficjalnych źródeł. Czas pokaże, czy przynajmniej część z nich zostanie potwierdzona.

 

 

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.