Gwiezdne Wojny - Historie

Pierwsze reakcje po światowej premierze „Łotra 1” są niezwykle pozytywne!

Dziś w nocy polskiego czasu miała miejsce światowa premiera Rogue One: A Star Wars Story. Gwiezdne Wojny zawładnęły całym Hollywood, a z pierwszych reakcji na film, opisanych na łamach Variety, wynika, że zarówno gwiazdy dużego formatu, jak i fani obecni na premierze, byli zachwyceni spin-offem.

Jak można wywnioskować z wstępnych relacji, widownia siedziała na sali kinowej do samego końca napisów, co zajęło łącznie 2 godziny i 18 minut. Wielu obserwatorów wskazywało później, jak pięknie produkcja wyglądała pod względem wizualnym i jak idealnie wyważono akcję oraz fabułę.

W przeciwieństwie do zeszłorocznej światowej premiery Przebudzenia Mocy, tym razem nie było żadnego przemówienia przed filmem. Sala po prostu zapełniła się gośćmi i rozpoczął się seans.

Szczególne pochwały za swoją rolę zbiera odtwórczyni głównej roli – Felicity Jones. Bardzo pozytywne opinie nie ominęły także Alana Tudyka (K-2SO) i Donniego Yena (Chirrut Imwe).

Wygląda na to, że Gareth Edwards i reszta ekipy Łotra stanęli na wysokości zadania. Nie pozostaje nam już nic innego, jak czekać na premierę w Polsce, która odbędzie się już 15 grudnia.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.