Gry

Przyszłoroczny sequel gry „Star Wars: Battlefront” będzie miał tryb kampanii fabularnej!

Jednym z głównych zarzutów, jaki fani mieli względem zeszłorocznej odsłony Star Wars: Battlefront, był brak trybu kampanii fabularnej. Sprawiło to, że wielu graczy niezainteresowanych rozgrywką online po prostu ominęło grę szerokim łukiem. Wygląda jednak na to, że tym razem EA poszło po rozum do głowy.

Jak zapowiedział przedstawiciel DICEPaul Keslin – wydana w 2017 roku kolejna część gry będzie posiadała swój własny tryb fabularny, który opowie całkiem nową historię w świecie Gwiezdnych Wojen.

Oto, co dokładnie powiedział przedstawiciel dewelopera:

Jako fan Star Wars chcę historii, chcę narracji, chcę czegoś, co pozwoli mi na immersję podczas gry i zmusi do gonienia za czymś istotnym.

John Boyega, znany z roli Finna w Przebudzeniu Mocy, dał wyraz radości z decyzji dewelopera:

John, jako zapalony gracz i fan serii, już wcześniej zabiegał u twórców, by rozważyli dodanie trybu kampanii do obecnego Battlefronta. Choć nie było to możliwe, widać, że zarówno prośby fanów, jak i aktora, zostaną spełnione z opóźnieniem.

Jak to się mówi? Lepiej późno, niż wcale?

Podobne posty

2 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.