Gwiezdne Wojny - Historie

Pierwsze wyniki sprzedaży biletów na „Łotra” w Polsce są bardzo dobre!

Łotr 1. Gwiezdne Wojny – Historie bije rekordy popularności na całym świecie. W USA i innych krajach zarobił już łącznie 300 milionów USD, podczas gdy premiera filmu odbyła się raptem kilka dni temu. Oczywistym jednak jest, że nas bardziej interesują wyniki na rodzimym podwórku. Jak więc ma się Łotr w Polsce?

Wyniki te prezentują się bardzo dobrze, bo od dnia 14 grudnia (czyli pokazów prapremierowych) do tej pory, sprzedano dokładnie 506 323 bilety, co plasuje film na drugim miejscu otwarć w naszym kraju. Nazwanie tego wyniku zadowalającym byłoby wręcz niedopowiedzeniem.

Na koniec możecie jeszcze przeczytać, co na temat wyników napisał polski dystrybutor spin-offu:


Łotr 1 podbił polski box office!

Warto stawiać na kobiety, gdyż zbuntowane, charyzmatyczne bohaterki przyciągają widzów do kin jak galaktyczny magnes, jednocząc zarówno krytyków i widzów. Entuzjastyczne recenzje mediów i zachwyt milionów kinomanów na całym świecie zwiastowały ten sukces – film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie zanotował świetne otwarcie w Polsce! Najnowsza produkcja Lucasfilm przez pierwsze dni wyświetlania zgromadziła w kinach ponad pół miliona widzów.

Śmiało można się spodziewać, że film pozyskał nowych, wiernych fanów, oczekujących z ekscytacją ósmej części Gwiezdnych Wojen, która do kin wejdzie w przyszłym roku.

Łotr 1 to pierwszy film z cyklu Gwiezdne Wojny – Historie. Grupa rebeliantów podejmuje się misji niemożliwej, próbując wykraść plany budowy Gwiazdy Śmierci, najpotężniejszej broni Imperium. Ten kluczowy dla całego uniwersum Gwiezdnych Wojen moment rozpoczyna serię zdarzeń, w których zwykli ludzie dokonują niezwykłych czynów i stają się bohaterami.

W filmie występują m.in. nominowana do Oscara Felicity Jones, nagrodzony Oscarem Forest Whitaker i Mads Mikkelsen, zdobywca nagrody dla najlepszego aktora na festiwalu w Cannes.

Film Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie trafił do polskich kin również w wersji z dubbingiem, która stanowi 46% frekwencji.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.