Filmy

Kathleen Kennedy odpowiada kiedy możemy spodziewać się nowości o VIII Epizodzie

Większość z Was zapewne już wie, że plotki o rzekomym przygotowywaniu trailera VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen na premierę Łotra 1 były co najmniej przesadzone, bo takowego podczas żadnych seansów nie uświadczyliśmy. Okazuje się jednak, że nie będziemy musieli czekać zbyt długo na wieści o ósmej części, co potwierdza rozmowa z szefową Lucasfilm – Kathleen Kennedy.

Kennedy została zapytana, czy i kiedy możemy spodziewać się czegokolwiek nowego na temat kolejnej części Star Wars. Odpowiedź prezes Lucasfilmu była dość ogólnikowa, choć co nieco zdradziła:

W pierwszej kolejności chcemy dać fanom czas, by ochłonęli po premierze Łotra 1 i prawdopodobnie na wiosnę znów ruszymy z kopyta. Tak, wiosną na pewno coś nowego zobaczycie.

Co konkretnie mogła mieć na myśli Kathleen? Tego możemy się tylko domyślać. Datę też niełatwo odgadnąć, bo wiosna to pora roku na którą składa się parę miesięcy. Jest jednak kilka dat, które należałoby rozważać jako wysoce prawdopodobne i sprzyjające publikacji nowych materiałów o filmie:

  • 13-16 kwietnia 2017 – wtedy w Orlando odbędzie się największy na świecie konwent fanów Star Wars, którego tradycją stało się już wypuszczanie nowości o uniwersum.
  • 4 maja 2017 – to znane chyba każdemu fanowi święto, którego hasłem przewodnim jest cytat „May The 4th Be With You!”. Choć w ostatnich latach nieco ten dzień zaniedbano, to być może w przyszłym roku trend zacznie się odmieniać. 
  • 25 maja 2017 – tego dnia będziemy obchodzić czterdziestą rocznicę powstania świata Gwiezdnych Wojen. Czy można sobie wyobrazić lepszy czas na ważne wieści o sadze?

W tej chwili pozostaje nam tylko czekać na nowy rok i wtedy wszystko sukcesywnie zacznie się wyjaśniać.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.