Seriale

Saw Gerrera pojawi się w nadchodzącym odcinku serialu “Star Wars: Rebelianci”!

Łączenie seriali animowanych i filmów ze świata Star Wars zdaje się postępować. Najpierw bohater serialu Wojny Klonów – Saw Gerrera – odegrał istotną rolę w Łotrze 1, teraz ponownie stanie się on łącznikiem między serialami a filmami, bo niepokorny wojownik ma pojawić się w najbliższym odcinku serialu Rebelianci.

Informacja wypłynęła za sprawą plakatu przygotowanego dla sieci sklepów Toys “R” Us, na którego pierwszym planie znajduje się właśnie Saw. W nadchodzącym odcinku załoga Ducha odwiedzi planetę Geonosis, w poszukiwaniu zaginionego rebelianckiego oddziału, którym, jak się okazuje, dowodzi właśnie Gerrera.

saw

Smaku całej sprawie nadaje także wypowiedź Mon Mothmy z Łotra 1. Przywódczyni Rebelii oznajmiła Jyn, że Saw od dłuższego czasu był problemem dla Sojuszu, przez co współpraca między jego komórką a resztą rebeliantów została przerwana. Niewykluczone, że wydarzenia na Geonosis rzucą nieco światła na tę kwestię.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.