Seriale

Saw Gerrera pojawi się w nadchodzącym odcinku serialu „Star Wars: Rebelianci”!

Łączenie seriali animowanych i filmów ze świata Star Wars zdaje się postępować. Najpierw bohater serialu Wojny Klonów – Saw Gerrera – odegrał istotną rolę w Łotrze 1, teraz ponownie stanie się on łącznikiem między serialami a filmami, bo niepokorny wojownik ma pojawić się w najbliższym odcinku serialu Rebelianci.

Informacja wypłynęła za sprawą plakatu przygotowanego dla sieci sklepów Toys „R” Us, na którego pierwszym planie znajduje się właśnie Saw. W nadchodzącym odcinku załoga Ducha odwiedzi planetę Geonosis, w poszukiwaniu zaginionego rebelianckiego oddziału, którym, jak się okazuje, dowodzi właśnie Gerrera.

saw

Smaku całej sprawie nadaje także wypowiedź Mon Mothmy z Łotra 1. Przywódczyni Rebelii oznajmiła Jyn, że Saw od dłuższego czasu był problemem dla Sojuszu, przez co współpraca między jego komórką a resztą rebeliantów została przerwana. Niewykluczone, że wydarzenia na Geonosis rzucą nieco światła na tę kwestię.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.