Saga Star Wars

Adam Driver uważa, że nie powinno być żadnych trailerów VIII Epizodu

Trailery są w dzisiejszych czasach wielkimi wydarzeniami. Fani czekają na przedpremierowe materiały swoich ulubionych filmów i gier, chcąc uszczknąć przynajmniej ziarno informacji na temat bohaterów lub fabuły. Są jednak osoby, których zdaniem trailery negatywnie wpływają na odbiór dzieła, a wśród nich jest odtwórca roli Kylo Rena w VII Epizodzie – Adam Driver.

Aktor rozmawiał ostatnio  serwisem CinemaBlend o najnowszej produkcji reżysera Martina ScorseseMilczeniu Boga. Przy okazji rozmowy Adam napomknął, jakby jego zdaniem wpłynął brak trailerów na kolejną część Star Wars:

Myślę, że to byłoby śmiałe posunięcie. Podobałoby mi się to! Nikt wtedy niczego by nie wiedział. Im mniej ludzie wiedzą, tym bardziej ekscytujące wszystko się staje. Jest większym wydarzeniem.

Na temat ósmej części sagi na razie nie wiadomo zbyt wiele, poza tym, że na pewno będzie bezpośrednią kontynuacją Przebudzenia Mocy i pojawią się tam wszyscy bohaterowie poprzedniego epizodu (prócz Hana Solo, rzecz jasna…).

Nie jest tajemnicą, że wiele osób uważa trailery za przyczynę zbyt wygórowanych wymagań względem różnych produkcji. Nierzadko tworzą one fałszywy obraz tego, czego faktycznie będziemy mogli doświadczyć po premierze filmu czy gry. Może warto pójść za pomysłem Adama Drivera i powziąć noworoczne postanowienie o nieoglądaniu żadnych trailerów VIII Epizodu? 😉

Podobne posty

2 komentarzy

  1. decydowanie jestem za. Trailery są fajne, ale nawet przed premierą Łotra zauważyłem, ze zdradzały zbyt dużo wątków z fabuły.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.