Wydarzenia

Carrie Fisher doznała ataku serca na pokładzie samolotu

Znana dobrze nam wszystkim Carrie Fisher, która wcieliła się w rolę legendarnej Księżniczki Lei Organy, doznała dziś ataku serca na pokładzie samolotu. Wracała nim z promocji swojej najnowszej książki – The Princess Diarist.

Carrie wracała samolotem z Londynu do Los Angeles, gdy, jak twierdzą przekazy, doznała zatrzymania akcji serca. Wedle słów producentki filmowej, Anny Akany, która leciała tym samym lotem co Fisher, aktorkę uratowała od śmierci załoga samolotu oraz lekarz i pielęgniarka, lecący jako pasażerowie. Jak twierdzi Anna, aż do czasu wylądowania samolotu, Carrie Fisher udzielano resuscytacji.

Zarówno Anna Akana, jak i aktor Brad Gage, którzy siedzieli blisko Carrie, wyrazili swoją nadzieję, że aktorka szybko dojdzie do siebie i wszystko będzie w porządku. Oboje opisali całe zajście na swoich twitterowych kontach.

Póki co, niestety nie wiadomo więcej, poza tym, że Fisher jest hospitalizowana. O dalszym rozwoju będziemy Was informować.

[AKTUALIZACJA WIEŚCI O STANIE CARRIE FISHER]

Aktorka znajduje się w tej chwili w szpitalu i, jak twierdzi jej brat, jest w ciężkim stanie. Dowiadujemy się też, że cały czas pomaga jej oddychać respirator. Wcześniejsze doniesienia mediów o tym, że jej stan jest stabilny, okazały się nieprawdziwe.

Carrie, jesteśmy z Tobą! I Moc będzie z Tobą!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.