Gwiezdne Wojny - Historie

[PLOTKA] Spin-off o Boba Fettcie jednak powstanie?

Jeszcze w zeszłym roku z różnych źródeł mogliśmy dowiedzieć się, że Lucasfilm pracuje nad samodzielnym filmem, opowiadającym historię najsłynniejszego łowcy nagród w galaktyce – Boby Fetta. Z czasem jednak wieści o spin-offie ucichły. Wiele osób założyło, że projekt umarł śmiercią naturalną, okazuje się jednak, że być może wcale tak nie jest.

Jeśli cofniecie się myślami do roku 2015, możecie przypomnieć sobie informacje o tym, jak niedługo przed Star Wars Celebration reżyser filmu opowiadającego historię Boby Fetta – Josh Trank – został odsunięty od panelu o spin-offie, a sam panel wyrzucono z listy planowanych atrakcji na Celebration. Oficjalnym powodem nieobecności Tranka była choroba, na którą zapadł reżyser. Z czasem okazało się jednak, że tak naprawdę całkiem odsunięto go od projektu przez niewypał, jakim okazała się Fantastyczna Czwórka, którą wcześniej nakręcił.

Właśnie wtedy wszelkie wieści na temat historii Fetta ucichły. Portal OmegaUnderground.com dotarł jednak do wpisu z, jak twierdzą redaktorzy serwisu, oficjalnego zestawienia aktualnych projektów Lucasfilmu:

bobafettspinoff

Opis historii brzmi:

Historia najsłynniejszego łowcy nagród galaktyki. Boba Fett to mandaloriański wojownik, który trenowany był przez będącego wręcz ojcowską figurą Jango Fetta i został najbardziej znanym łowcą nagród w galaktyce.

Informacje pochodzą z nieoficjalnego źródła i na ten moment ich autentyczność jest jedynie domniemana, należy więc brać na nie poprawkę. Jeśli jednak okazałyby się prawdziwe, byłaby to wspaniała wiadomość, ponieważ wśród fanów uniwersum Star Wars ciężko znaleźć kogokolwiek, kto nie wielbiłby słynnego Mandalorianina.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.