Wydarzenia

Przyjaciele z planu Gwiezdnych Wojen żegnają Carrie Fisher

Wczorajsze informacje o śmierci ikony świata Gwiezdnych WojenCarrie Fisher – wstrząsnęły całym światem, a Internet zalały wpisy od fanów i przyjaciół aktorki – wszystkie, bez wyjątku, wyrażające niewyobrażalny żal i smutek. Gwiezdne Wojny to bez wątpienia marka, która ukształtowała większość dorosłego życia aktorki. Na planie Sagi poznała ona przyjaciół, z którymi związała resztę swojego życia. Także ci przyjaciele żegnali ją wczoraj, a my pozbieraliśmy dla Was te wpisy w jednym miejscu.

Carrie i ja byliśmy przyjaciółmi przez większość naszego dorosłego życia. Była niezwykle mądrą i utalentowaną aktorką, pisarką oraz komediantką, z niezwykle kolorową osobowością, którą wszyscy kochali. W Gwiezdnych Wojnach była naszą wspaniałą i silną księżniczką – przebojową, mądrą i pełną wiary w rolę, która była znacznie cięższa, niż wielu może się wydawać. Moje serce i modlitwy są z Billie, Debbie, całą rodziną, przyjaciółmi i fanami Carrie. Będzie jej brakowało nam wszystkim.

– George Lucas

Carrie była jedyna w swoim rodzaju… genialna, oryginalna. Zabawna i niestroniąca od emocji. Przeżyła swoje życie odważnie. Moje myśli są z jej córką Billie, jej matką Debbie, bratem Toddem i z jej wieloma przyjaciółmi. Wszyscy będziemy za nią tęsknić.

– Harrison Ford

debbie-reynolds-facebook

mark-hamill-facebook

peter-mayhew-facebook

daisy-ridley-facebook

https://twitter.com/isDARTHVADER/status/813826559211606016

https://twitter.com/rianjohnson/status/813860465256169472

Nie sposób zamieścić tu wszystkie wpisy, które miliony ludzi na całym świecie opublikowało po śmierci Carrie. Jedno jest pewne – wszyscy będziemy za nią bardzo tęsknić. Gwiezdne Wojny bez swojej księżniczki nie będą już takie same.

Niech Moc będzie z Tobą, Carrie Fisher!

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.