Gwiezdne Wojny - Historie

Trwa kolejny etap castingu do filmu o młodym Hanie Solo

Wiemy już, że zdjęcia do produkcji opowiadającej o młodości najsłynniejszego szmuglera galaktyki ruszą w lutym 2017 r., zaś wedle słów Kathleen Kennedy sam film ma przypominać swoim klimatem tradycyjne westerny. Co równie ciekawe, mimo, że do zdjęć pozostały raptem 2 miesiące, wciąż trwają castingi.

Nowi aktorzy, którzy mieliby odegrać role w przygodach Solo, poszukiwani są w tej chwili w Los Angeles i Londynie. Choć nie wiadomo do jakich konkretnie ról poszukuje się kandydatów, to krąży sporo plotek, że Chris Miller i Phil Lord potrzebują osób obdarzonych talentem muzycznym – gitarzystów, saksofonistów, klarnecistów, etc. Jeśli więc ktoś z Was przebywa aktualnie w Londynie lub LA i ma serce do instrumentów, może warto rozważyć zapisanie się na casting? 😉

Jako ciekawostkę warto jeszcze dodać, iż James Knoll zaprzeczył, jakoby przy produkcji filmu o Solo miała być użyta ta sama technika, co podczas ożywiania Wilhuffa Tarkina (którego pierwotnie grał Peter Cushing) w Łotrze 1. Twarze Aldena EhrenreichaDonalda Glovera nie będą modyfikowane przy pomocy efektów CGI, by upodobnić ich do Harrisona Forda i Billy’ego Dee Williamsa.

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.