Trwa kolejny etap castingu do filmu o młodym Hanie Solo

Wiemy już, że zdjęcia do produkcji opowiadającej o młodości najsłynniejszego szmuglera galaktyki ruszą w lutym 2017 r., zaś wedle słów Kathleen Kennedy sam film ma przypominać swoim klimatem tradycyjne westerny. Co równie ciekawe, mimo, że do zdjęć pozostały raptem 2 miesiące, wciąż trwają castingi.

Nowi aktorzy, którzy mieliby odegrać role w przygodach Solo, poszukiwani są w tej chwili w Los Angeles i Londynie. Choć nie wiadomo do jakich konkretnie ról poszukuje się kandydatów, to krąży sporo plotek, że Chris Miller i Phil Lord potrzebują osób obdarzonych talentem muzycznym – gitarzystów, saksofonistów, klarnecistów, etc. Jeśli więc ktoś z Was przebywa aktualnie w Londynie lub LA i ma serce do instrumentów, może warto rozważyć zapisanie się na casting? ;)

Jako ciekawostkę warto jeszcze dodać, iż James Knoll zaprzeczył, jakoby przy produkcji filmu o Solo miała być użyta ta sama technika, co podczas ożywiania Wilhuffa Tarkina (którego pierwotnie grał Peter Cushing) w Łotrze 1. Twarze Aldena EhrenreichaDonalda Glovera nie będą modyfikowane przy pomocy efektów CGI, by upodobnić ich do Harrisona Forda i Billy’ego Dee Williamsa.

 

Reklamy


Kategorie:Gwiezdne Wojny - Historie

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: