Wydarzenia

Disney otrzyma spore odszkodowanie za śmierć Carrie Fisher

Sprawą dość oczywistą jest, że w momencie podpisania kontraktu między wytwórnią filmową a aktorem, załatwiana jest także kwestia ubezpieczenia owego kontraktu od nieprzewidzianych sytuacji (takich jak śmierć artysty). Nie inaczej było w przypadku Carrie Fisher, która zmarła 27 grudnia.

Dzięki portalowi Insurance Insider dowiadujemy się, że wytwórnia Disney ma otrzymać za śmierć aktorki spore odszkodowanie. Wedle strony internetowej, ubezpieczenie kontraktu opiewa na sumę 50 mln dolarów amerykańskich. Przypomnijmy, że Carrie podpisała z koncernem umowę na zagranie w trzech częściach sagi Gwiezdne Wojny, z czego udało jej się wziąć udział w zdjęciach do VII oraz VIII Epizodu. Nie można wykluczyć, że skrypty VIII i IX części będą musiały przejść poważny lifting, gdyż wedle wielu doniesień, w obu filmach Leia Organa miała odegrać istotną rolę.

Z całą pewnością ciężko będzie oczekiwać teraz jakichkolwiek oficjalnych zapowiedzi, czy oświadczeń ze strony wytwórni Disney. Można się jedynie domyślać, jaki ogrom pracy czeka ekipę z Lucasfilm i scenarzystów.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.