Gwiezdne Wojny - Historie

Film o Hanie Solo może zostać przesunięty na koniec 2018 roku?

Portal Screen Rant rozpisuje się na swoich łamach o niewątpliwym sukcesie Rogue One, który w zaledwie kilkanaście dni od swojej premiery przegonił w wynikach sprzedaży Kapitana Amerykę: Wojnę Bohaterów. Jest to informacja zdecydowanie dobra dla fanów Star Wars, którzy liczą na porządny budżet dla przyszłych produkcji Lucasfilmu. Dobry start Łotra 1 może wpłynąć również na powstający film opowiadający o młodości Hana Solo.

Jak pisze Screen Rant:

Połączone wyniki Przebudzenia Mocy i Łotra 1 udowadniają, że Disney miał sporo racji przesuwając datę premiery VIII Epizodu z maja na grudzień 2017, dzięki czemu jest duża szansa na powtórzenie sukcesu poprzedników.

Podczas świąt do sieci wypłynęły także plotki o zamiarze wykonania podobnego ruchu w przypadku niezatytułowanego jeszcze spin-offu o Hanie Solo. Wedle nieoficjalnych źródeł rozważana jest data 13 grudnia 2018, przy czym aktualna data premiery mówi o 25 maja 2018. Informacje te nie są potwierdzone przez żadne oficjalne źródła, jednak gdzie jest dym, tam jest też ogień, a w każdej plotce może kryć się ziarno prawdy.

Sukcesy grudniowych premier VII Epizodu oraz Rogue One powalają przypuszczać, że Disney nie będzie chciał ryzykować i ponownie wybierze bezpieczny, przedświąteczny termin wypuszczenia produkcji o Solo. Warto będzie zaczekać jeszcze na – także grudniową – premierę VIII części, która, jeśli odniesie podobny sukces, z pewnością będzie miała dodatkowy wpływ na decyzję wytwórni.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.