Gry

Materiały wideo z nigdy nieukończonej gry „Star Wars: Battlefront 3” od studia Free Radical Design

Pamiętacie jeszcze, jak w zeszłym roku pisaliśmy o anulowaniu fanowskiego projektu studia Frontwire, który zakładał dokończenie tworzenia trzeciej odsłony oryginalnych Battlefrontów? Pod koniec 2016 roku na YouTube, dzięki użytkownikowi FuZaH, udostępnione zostały nagrania z początkowej misji gry. Wcześniej nie były one publikowane.

Pierwotnie projektowaniem trzeciego Battlefronta zajmowało się studio Free Radical Design, jednak gry nigdy nie dokończono, a projekt wylądował w koszu. Szmat czasu później niewielkie studio Frontwire Studios postanowiło dokończyć pracę poprzedników i wydać fanowską wersję trzeciej części legendarnych strzelanek. Ten projekt również został uśmiercony, gdy koncerny Lucasfilm oraz EA upomniały się o prawa autorskie i nakazały wygaszenie prac nad grą.

Od niedawna na YouTube możemy obejrzeć niepublikowane dotąd materiały z gry, przedstawiające początkową misję, w której dwaj bliźniacy – X1 i X2 – służący w Wielkiej Armii Republiki, walczą wraz ze swoją kompanią przeciwko armii Separatystów. 

Materiały wideo przedstawiają zarówno walkę pieszą, w pojazdach, jak i walki w kosmosie, których tak wielu fanom zabrakło w najnowszym Star Wars: Battlefront od studia DICE (choć po wydaniu ostatnich dwóch DLC sytuacja w tej kwestii jest już nieco lepsza).

Filmiki możecie obejrzeć poniżej:

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=GvthAFhlZiM&w=590&h=330]

[youtube https://www.youtube.com/watch?v=kXc7jDpemE0&w=590&h=330]

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.