Gwiezdne Wojny - Historie

Dwa nowe zdjęcia z niewykorzystanych scen do „Łotra 1”

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, jakie dodatkowe sceny pojawiły się w ostatecznej wersji Rogue One po dokrętkach do spin-offu, mających miejsce kilka miesięcy przed premierą. Dziś otrzymaliśmy dwie fotografie, będące zrzutami z niewykorzystanych w filmie scen. Jedna z nich jest niezwykle interesująca.

Nie mówimy tu oczywiście o zdjęciu z zamyśloną Jyn, które siłą rzeczy niewiele wnosiłoby do filmu. Interesująca jest za to scena z Dyrektorem Krennicem, który mierzy z blastera do bliżej niezidentyfikowanej osoby. Wyraźnie widać jednak, że zdarzenie ma miejsce na Gwieździe Śmierci. Wszyscy chyba dobrze wiemy, kto jeszcze mógł znajdować się na stacji bojowej… Tak, Wilhuff Tarkin. Wiemy już z filmu, że Wielki Moff i Krennic w ostatecznej jego wersji starli się na pokładzie Gwiazdy Śmierci, jednakże było to jedynie starcie słowne. Co by było, gdyby przerodziło się ono w coś poważniejszego? Niewykluczone, że taki bieg wydarzeń planował pierwotnie Gareth Edwards.

rogueone-jyn-reflective-kybernecklage-700x467rogueone-krennic-blasterdrawn-700x467

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.