Dwa nowe zdjęcia z niewykorzystanych scen do „Łotra 1”

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o tym, jakie dodatkowe sceny pojawiły się w ostatecznej wersji Rogue One po dokrętkach do spin-offu, mających miejsce kilka miesięcy przed premierą. Dziś otrzymaliśmy dwie fotografie, będące zrzutami z niewykorzystanych w filmie scen. Jedna z nich jest niezwykle interesująca.

Nie mówimy tu oczywiście o zdjęciu z zamyśloną Jyn, które siłą rzeczy niewiele wnosiłoby do filmu. Interesująca jest za to scena z Dyrektorem Krennicem, który mierzy z blastera do bliżej niezidentyfikowanej osoby. Wyraźnie widać jednak, że zdarzenie ma miejsce na Gwieździe Śmierci. Wszyscy chyba dobrze wiemy, kto jeszcze mógł znajdować się na stacji bojowej… Tak, Wilhuff Tarkin. Wiemy już z filmu, że Wielki Moff i Krennic w ostatecznej jego wersji starli się na pokładzie Gwiazdy Śmierci, jednakże było to jedynie starcie słowne. Co by było, gdyby przerodziło się ono w coś poważniejszego? Niewykluczone, że taki bieg wydarzeń planował pierwotnie Gareth Edwards.

rogueone-jyn-reflective-kybernecklage-700x467rogueone-krennic-blasterdrawn-700x467Kategorie:Gwiezdne Wojny - Historie

Tagi: , , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.