Wydarzenia

Fani zbierają podpisy pod petycją uczynienia Lei księżniczką Disneya

Niedługo po wykupieniu wytwórni Lucasfilm przez koncern Disney, wielu żartowało złośliwie, że Leia Organa stała się od tamtej pory jedną z księżniczek Disneya. Po niedawnej śmierci legendarnej Carrie Fisher, która wcieliła się w rolę alderaańskiej arystokratki, okazało się, że żart może wcale nie być tak daleki od rzeczywistości.

To, czy Leia faktycznie stanie się kolejną disneyowską księżniczką, zależy od ilości podpisów, które uzbierają pod zainicjowaną niedawno petycją jej pomysłodawcy. Inicjatorzy akcji twierdzą, że ma ona na celu uczczenie pamięci Carrie. Uczynienie Lei jedną z maskotek koncernu sprawiłoby, że księżniczka dołączyłaby do swoistego „panteonu” całej disneyowskiej franczyzy.

Zebrano już niemal 65 tys. podpisów. Jeśli zgadzacie się z zamysłem akcji, również możecie ją wesprzeć pod tym linkiem.

Czy Waszym zdaniem cała akcja jest dobrym pomysłem? Chętnie podpiszecie petycję, a może uważacie, że są inne sposoby na uczczenie pamięci Carrie Fisher?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.