Saga Star Wars

Jaka przyszłość czeka Leię w filmach?

Nie jest żadnym zaskoczeniem, że niedawna śmierć Carrie Fisher wprowadziła sporo zamętu w kwestii przyszłych filmów Gwiezdnej Sagi. Pod dużym znakiem zapytania stoi teraz dalszy los Lei Organy w kontynuacji najnowszej trylogii.

Z wcześniejszych doniesień wiemy, że Carrie zdążyła nagrać wszystkie sceny do VIII Epizodu, jednakże zdjęcia do IX części jeszcze się nawet nie rozpoczęły. Można by założyć, że dobrym wyjściem z sytuacji byłoby uśmiercenie lub wyeliminowanie Generał Organy w mniej inwazyjny sposób z ostatniego epizodu, lecz z informacji opublikowanych przez The Hollywood Reporter wynika, że Leia miała odegrać bardzo istotną rolę w owej części reżyserowanej przez Colina Trevorrowa. Reżyser ma za kilka dni przybyć do Los Angeles, by omówić kwestię Carrie Fisher z szefową LucasfilmKathleen Kennedy.

Przyszłość zarówno VIII jak i IX Epizodu Star Wars jest póki co niepewna. Decyzje odnośnie kontynuacji Sagi mogą zostać podjęte w najbliższych tygodniach.

Jakie rozwiązanie najbardziej by Was zadowalało? Chcielibyście, żeby Leia została odtworzona w ostatniej części przy pomocy CGI, czy lepiej dać Jej odejść ze sceny?

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.