Gwiezdne Wojny - Historie

[PLOTKA] Film o Hanie Solo będzie kręcony na Wyspach Kanaryjskich?

Wygląda na to, że spin-off o młodym Hanie Solo będzie kręcony na wyspie Fuerteventura, należącej do archipelagu Wysp Kanaryjskich. Tak przynajmniej podaje portal MakingStarWars.net, powołując się na tweeta zamieszczonego przez Paula Batemana – artystę i rysownika, często współpracującego przy wielu projektach związanych ze światem Star Wars.

Bateman, który z resztą był bliskim przyjacielem Ralpha McQuarriego, gdy ten jeszcze żył, wydaje się być dość wiarygodnym źródłem informacji. Choć wciąż należy pamiętać, że nie są to oficjalne wieści, więc wiele może się w tej kwestii zmienić.

Paul zamieścił w swoim tweecie link do Google Maps, pod którym znajduje się satelitarny obraz wspomnianej wcześniej lokalizacji. Niektóre osoby wskazywały, że wyspa najprawdopodobniej będzie zbyt podobna do plaż na planecie Scarif, które mieliśmy okazję obejrzeć w Łotrze 1.

Na Fuerteveturze faktycznie można trafić na podobne krajobrazy, jednak nie brakuje też widoków znacznie odróżniających się od zarośniętych palmami plaż:

piasek-miedzy-palcami-plaze-fuerteventura-el-cotillo-beach-in-fuerteventura-island-on-sunset-663-5a28

 

 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.