Przeskocz do treści
Reklamy

[PLOTKA] Disney rozmawia z pełnomocnikami Carrie Fisher o odtworzeniu aktorki za pomocą CGI?

Telewizja BBC wyemitowała niedawno program BBC Newsnight, w którymi opowiadano o postaciach Łotra 1 stworzonych za pomocą technologii CGI. Przywołano również kwestię Księżniczki Lei i przyszłości, jaką może dać jej technologia cyfrowa.

Portal Star Wars News Net wyciągnął z programu telewizyjnego poniższy cytat:

Choć można uważać to za nieprzyzwoity pośpiech, Disney negocjuje z pełnomocnikami zmarłej Fisher jej dalszą obecność w franczyzie. Jeśli wytwórnia dostanie zielone światło, Carrie Fisher dołączy do Petera Cushinga, który zeszłego miesiąca, 23 lata po swojej śmierci, zagrał w Łotrze 1 Wielkiego Moffa Tarkina. Z technologią wszystko staje się możliwe, ale czy jest pożądane?

Zgoda na odtworzenie Lei przez CGI z pewnością ułatwiłaby Disneyowi uporządkowanie kwestii scenariusza IX Epizodu. Koncern najprawdopodobniej nie jest zainteresowany zmienianiem napisanego już scenariusza IX części i chce stworzyć komputerową Leię, by uzupełnić pustkę, jaka została po śmierci Carrie. Jeśli jednak pełnomocnicy Fisher nie zgodzą się na wykorzystanie wizerunku aktorki, będzie to oznaczało poważne zmiany w scenariuszu nie tylko IX, ale prawdopodobnie nawet VIII Epizodu, mimo, że zdjęcia do niego zdążono nagrać już kilka miesięcy temu.

 

Reklamy

Jedna myśl w temacie “[PLOTKA] Disney rozmawia z pełnomocnikami Carrie Fisher o odtworzeniu aktorki za pomocą CGI? Dodaj komentarz

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: