Disney oficjalnie zaprzecza plotce dot. rozmów o odtworzeniu Carrie Fisher przez CGI

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o plotce, która pojawiła się za sprawą programu BBC Newsnight, twierdzącej, że Disney jest w trakcie rozmów z rodziną Carrie Fisher na temat możliwości komputerowego odtworzenia aktorki w przyszłych produkcjach ze świata Star Wars. Jeszcze wieczorem tego samego dnia koncern odniósł się do plotek, zaprzeczając im.

Zabieranie głosu w kwestii plotek jest czymś niespotykanym w przypadku wytwórni Disney, ale najwyraźniej jej zarząd uznał, że sprawa jest na tyle poważna, iż powinna zostać wyjaśniona. Oto oficjalne oświadczenie, jakie pojawiło się na oficjalnej stronie StarWars.com:

Zwyczajowo nie reagujemy na spekulacje fanów lub prasy, jednak od niedawna krąży plotka, do której chcielibyśmy się odnieść. Chcemy zapewnić naszych fanów, że Lucasfilm nie ma w planach cyfrowego odtworzenia Carrie Fisher jako filmowej Księżniczki Lei.

Carrie Fisher była, jest i będzie częścią rodziny Lucasfilm. Była naszą księżniczką, naszym generałem, a co najważniejsze, naszą przyjaciółką. Wciąż cierpimy po jej stracie. Oddajemy hołd jej pamięci i spadkowi, który zostawiła nam jako Księżniczka Leia i zawsze będziemy traktować z szacunkiem wszytko, co dała Gwiezdnym Wojnom.

Oficjalne oświadczenie w takiej formie chyba zamyka temat spekulacji. Jeśli Disney postanowił zdecydowanie odciąć się od plotek na temat rozmów, można śmiało założyć, że nie są takowe prowadzone.

Reklamy


Kategorie:Wydarzenia

Tagi: , , ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

%d blogerów lubi to: