Wydarzenia

Disney oficjalnie zaprzecza plotce dot. rozmów o odtworzeniu Carrie Fisher przez CGI

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o plotce, która pojawiła się za sprawą programu BBC Newsnight, twierdzącej, że Disney jest w trakcie rozmów z rodziną Carrie Fisher na temat możliwości komputerowego odtworzenia aktorki w przyszłych produkcjach ze świata Star Wars. Jeszcze wieczorem tego samego dnia koncern odniósł się do plotek, zaprzeczając im.

Zabieranie głosu w kwestii plotek jest czymś niespotykanym w przypadku wytwórni Disney, ale najwyraźniej jej zarząd uznał, że sprawa jest na tyle poważna, iż powinna zostać wyjaśniona. Oto oficjalne oświadczenie, jakie pojawiło się na oficjalnej stronie StarWars.com:

Zwyczajowo nie reagujemy na spekulacje fanów lub prasy, jednak od niedawna krąży plotka, do której chcielibyśmy się odnieść. Chcemy zapewnić naszych fanów, że Lucasfilm nie ma w planach cyfrowego odtworzenia Carrie Fisher jako filmowej Księżniczki Lei.

Carrie Fisher była, jest i będzie częścią rodziny Lucasfilm. Była naszą księżniczką, naszym generałem, a co najważniejsze, naszą przyjaciółką. Wciąż cierpimy po jej stracie. Oddajemy hołd jej pamięci i spadkowi, który zostawiła nam jako Księżniczka Leia i zawsze będziemy traktować z szacunkiem wszytko, co dała Gwiezdnym Wojnom.

Oficjalne oświadczenie w takiej formie chyba zamyka temat spekulacji. Jeśli Disney postanowił zdecydowanie odciąć się od plotek na temat rozmów, można śmiało założyć, że nie są takowe prowadzone.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.