Gwiezdne Wojny - Historie

W ostatniej scenie „Łotra” ukryto „Marsz Imperialny”

W ostatniej scenie z Darthem Vaderem możemy usłyszeć krótki fragment Marszu Imperialnego, jednak nie jest to żadną tajemnicą dla uważniejszego słuchacza. Fani udowadniają, że ich uwadze nie ujdzie żaden szczegół. Odkryli również, że początek legendarnego utworu został bardzo sprytnie ukryty przez twórców w jeszcze jednym momencie filmu.

Jeśli posłuchacie fragmentu ścieżki o tytule Hope, która pojawia się w tle, gdy Darth Vader zabija niemal bezbronnych rebeliantów na pokładzie ich okrętu flagowego, możecie usłyszeć kilka kojarzących się nut, jednak cała kompozycja wydaje się być czymś zupełnie nowym. Po odsłuchaniu kawałka z podwójną prędkością, okaże się, że podstawą owej ścieżki muzycznej jest właśnie Marsz Imperialny.

Użytkownik Twittera, @bobbyrobertsspdx, zamieścił niedługi materiał, którego część odtwarzana jest normalnym tempem, a później ten sam fragment muzyki przyśpieszono dwukrotnie. Efekt sprawdźcie sami:

https://twitter.com/bobbyrobertspdx/status/820822717284773888

Ze wszystkich znanych nam easter eggów Łotra 1, ten robi chyba największe wrażenie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.