Filmy

[PLOTKA] „The Last Jedi” – Luke Skywalker stoczy na Mustafarze pojedynek z rycerzami Ren

Plotek na temat kolejnych części sagi Star Wars było już tyle, że ciężko byłoby wszystkie w jakikolwiek sposób podsumować. Szczególne ich natężenie nastąpiło, gdy Lucasfilm opublikował oficjalny tytuł VIII EpizoduStar Wars: The Last Jedi. Na uwagę zasługuje jeden z ostatnich przecieków, opublikowany przez portal Movie Web. Wedle doniesień, Luke’a Skywalkera czeka nie lada pojedynek z rycerzami Ren na dobrze znanej fanom planecie Mustafar.

Plotkarskie ptaszki ćwierkają o zamku Dartha Vadera, który, jak wiemy, został zbudowany w miejscu porażki Anakina w walce z Obi-Wanem Kenobim. Według Movie Web Zakon Ren postanowił przejąć twierdzę Lorda Sithów i przekształcić ją w swoją bazę. Nie byłoby w tym nic dziwnego, biorąc pod uwagę fascynację, jaką wykazuje względem Vadera jego wnuk, Kylo Ren.

Pośród tych niepotwierdzonych informacji przewija się także wątek upadku Zakonu Jedi stworzonego przez Luke’a. Prawdopodobnie w filmie pojawi się sporo flashbacków, mających wyjaśnić jak do niego doszło oraz ukazać przejście części rycerzy Jedi na stronę Kylo Rena.

Należy pamiętać, że cała przedstawiona powyżej treść jest wyłącznie zbiorem plotek, więc najlepiej podejść do nich z dozą ostrożności. Jeśli jednak przynajmniej częściowo się potwierdzą, to w połowie grudnia czeka nas epickie widowisko.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.