Gry

Plotki na temat powstającej gry RPG od studia Visceral Games

Minął już niemal rok od oficjalnej zapowiedzi kilku gier osadzonych w świecie Star Wars, których producentem jest Electronic Arts, a tworzeniem zajmują się należące do EA studia deweloperskie. Od tamtej pory, nie licząc sequela gry Star Wars: Battlefront, na temat owych gier panuje cisza. Przełamuje ją jednak informator serwisu SWNN.com, będący rzekomo pracownikiem EA.

visceral

Dwa lata temu inny informator dał cynk redaktorom portalu o powstającej grze, której głównym bohaterem miał być Han Solo. Źródło przecieków twierdziło, że gra jest już na bardzo zaawansowanym etapie i jest gotowa do oficjalnej zapowiedzi, mającej nastąpić na targach E3 w 2015 roku. Do zapowiedzi jednak nie doszło, a niedługo potem informator odszedł z EA i słuch po nim zaginął.

Wedle aktualnego informatora serwisu, większość wieści przekazanych przez poprzednika była prawdziwa, jednak koncepcja gry musiała zostać mocno zmieniona z uwagi na powstający spin-off o młodym Hanie Solo, którego wątki w zbyt dużym stopniu pokrywałyby się z tymi w grze. Stąd właśnie rezygnacja z zapowiedzi tytułu w 2015 roku, nad którym wciąż trwają prace. Jak twierdzi obecne źródło, gra mocno zmieniła się pod względem fabularnym oraz technicznym i choć wciąż opowiadać ma historię szmuglera, nie będzie to Han Solo, a całkiem nowa dla uniwersum postać.

visceral-03

Gra z całą pewnością nie ujrzy światła dziennego w tym roku, a jakiejkolwiek zapowiedzi można spodziewać się dopiero po premierze Battlefronta 2. Jeśli jednak plotki na jej temat się potwierdzą, prawdopodobnie czeka nas sporych rozmiarów tytuł cRPG, których w uniwersum Gwiezdnych Wojen ostatnio mocno brakuje.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.