Gwiezdne Wojny - Historie

Edycja DVD/Blu-ray „Łotra 1” z premierą 28 marca?

Wygląda na to, że sklep internetowy Amazon.com zdradził nam datę premiery płytowego wydania Łotra 1. Tak przynajmniej można wywnioskować z opisu magazynu związanego ze spin-offem – Rogue One: A Star Wars Story – The Official Mission Debrief, którego wydanie zaplanowane jest na 28 marca.

Opis magazynu znajdziecie poniżej:

W związku ze światową premierą Rogue One na DVD, The Official Mission Debrief, zawierający rozbudowany przewodnik po odnoszącym niezwykłe sukcesy filmie, poprowadzi nas przez proces tworzenia, przybliży gwiazdy filmowe, załogę i niesamowite pejzaże. Przeżyj najnowszą opowieść największej na świecie franczyzy tyle razy, ile tylko będziesz chciał. Obowiązkowa pozycja dla fanów Star Wars.

Tekst wyraźnie sugeruje, że film pojawi się w sprzedaży w tym samym czasie, co wspomniany magazyn. W tej chwili są to jednak zaledwie domysły na podstawie opisu produktu w ofercie sklepu internetowego, więc nie można tej informacji traktować jako pewniaka. Pozostaje czekać na oficjalną zapowiedź Lucasfilmu.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.