Gry

„Star Wars: Battlefront 2” będzie zawierał kampanię fabularną i zróżnicowane ery świata Star Wars

Jedną z najczęściej wskazywanych bolączek pierwszego Battlefronta, które wytykali tytułowi fani, był brak trybu kampanii fabularnej, mającej jednak pojawić się w sequelu sieciowej strzelanki.

CEO Electronic Arts, Andrew Wilson, potwierdził wczoraj, że gra ujrzy światło dzienne pod koniec tego roku. Dowiadujemy się także, że nad tytułem pracują jednocześnie studia DICE, Motive Studios i Criterion. Pojawią się tam nowe lokacje i bohaterowie, ale przede wszystkim mamy już pewność, że w grze będziemy mieli do czynienia z kilkoma erami uniwersum Star Wars – zawarte będą m.in. motywy z Przebudzenia Mocy i Łotra 1. Można więc mieć nadzieję na zaimplementowanie przez twórców okresu Wojen Klonów, których wielu graczom brakuje od czasu wydnia starych Battlefrontów.

Wygląda na to, że EA wzięło sobie do serca krytyczne głosy i chce porządnie przyłożyć się do sequela gry. Pozostaje mieć nadzieję, że tym razem tytuł spełni oczekiwania zarówno nowych graczy, jak i starej gwardii.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.