Portal

Zmiany na portalu Rebelianckie Szumowiny – od dziś wyświetlamy reklamy

Od dziś na Rebelianckich Szumowinach pojawiają się reklamy. Chcielibyśmy odnieść się do tej kwestii w krótkim oświadczeniu.


Drodzy Rebelianci!

Wszystko musi ewoluować i się rozwijać, żeby przetrwać. Musi to także robić nasz portal. Od dziś u dołu newsów w naszym serwisie pojawiać się będą reklamy. Wiemy, że galaktyka byłaby lepszym miejscem, gdyby nie trzeba było ich zamieszczać i oglądać, jednak jeśli chcemy, żeby nasz portal miał szansę się utrzymać i funkcjonować, musimy pójść na pewne kompromisy i po prostu zbierać fundusze na jego funkcjonowanie.

Najważniejsi dla nas jesteście Wy, dlatego informujemy Was o tym fakcie, mając nadzieję, że nie wpłynie on na odbiór treści, którą u nas znajdziecie. Tak jak do tej pory będziemy starali się utrzymać najwyższy poziom publikacji – nigdy NIE znajdziecie na Rebelianckich Szumowinach clickbaitów, które służyć mają „nabijaniu” wejść. W kwestii treści i naszych działań postaramy się utrzymywać poziom przynajmniej taki jak dotychczas.

Istniejemy już ponad rok i liczymy na to, że będziecie z nami przez następne lata.

Z poważaniem,

Dowództwo Sojuszu

Reklamy

Kategorie: Portal

Tagi: ,

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.