Filmy

„Star Wars: The Last Jedi” – kiedy możemy spodziewać się pierwszego zwiastuna?

Premiera VIII Epizodu Gwiezdnych Wojen, który od niedawna znany jest nam pod tytułem The Last Jedi, zaplanowana jest na połowę grudnia bieżącego roku. Biorąc pod uwagę fakt, że do tego czasu pozostało raptem 10 miesięcy, można się domyślać, że produkcja filmu jest już na bardzo zaawansowanym etapie. Wiemy to z resztą m.in. dzięki tweetom reżysera, Riana Johnsona. Kiedy jednak będziemy mogli spodziewać się tego, co podkręci wśród fanów hype, czyli pierwszego zwiastuna produkcji?

Odpowiedź na to pytanie może mieć portal SWNN.com. Jak twierdzą redaktorzy serwisu, pierwszy konkretny materiał promujący ósmą część sagi ujrzymy już w kwietniu przy okazji obchodów Star Wars Celebration. Impreza ta jako jedno z najważniejszych wydarzeń franczyzy Gwiezdnych Wojen wydaje się być logicznym wyborem dla planowanej publikacji trailera. Niewykluczone jednak że twórcy nie będą jeszcze gotowi na tak dużą zapowiedź i ograniczą się jedynie do ukazania podsycającego atmosferę materiału zza kulis.

force-awakens-r2-d2-and-luke

StarWarsNewsNet.com obstaje przy wersji twierdzącej, że zwiastun dostaniemy podczas Celebration, ale równie prawdopodobną datą może być 5 maja, gdyż tego dnia nastąpi premiera drugiej części filmu Strażnicy Galaktyki, który podobnie jak Gwiezdne Wojny należy do stajni Disneya. Duże szanse daje też święto poprzedzające wspomnianą premierę, czyli 4 maja, znany jako Dzień Gwiezdnych Wojen.

Mamy zatem trzy możliwe daty, które dają największe szanse na nowy materiał promocyjny The Last Jedi. Czas pokaże, czy któraś z nich się potwierdzi, czy może Lucasfilm i Disney nas zaskoczą, publikując nowy trailer w innym terminie.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.