Seriale

Poznaliśmy tytuły i opisy ostatnich odcinków 3 sezonu „Rebeliantów”

Choć nieregularność wypuszczania nowych epizodów Rebeliantów stała się ostatnio dość częstą praktyką, historia przedstawiona w 3 sezonie serii zbliża się nieubłaganie do swojego finału. Do końca pozostało nam jeszcze siedem odcinków, a dzięki portalowi Jedi-Bibliothek poznajemy tytuły oraz opisy ostatnich pięciu.


3×18 “Secret Cargo” – 3/04/2017

Gdy rutynowa misja tankowania napotyka przeszkody, załoga Ducha ścigana przez imperialne okręty, musi przetransportować przez galaktykę ważnego przywódcę rebeliantów.

3×19 “Double Agent Droid” – 3/11/2017

Chopper i AP-5 łączą siły, by zinfiltrować imperialną stację w celu kradzieży potrzebnych rebelii kodów. Jednak imperialny wyspecjalizowany technik obraca je przeciwko ich własnej załodze, by spowodowały chaos.

3×20 “Twin Suns” – 3/18/2017

W reakcji na wizję z Darthem Maulem, Ezra prosi Herę i Kanana, by wyruszyli z nim na odległą planetę, w celu powstrzymania Sitha przed realizacją jego planów.

3×21 – “Zero Hour – Part One” – 3/25/2017

Podczas finalnych przygotowań do ataku na Lothal, plany Eskadry Feniksa zostają pokrzyżowane, gdy Wielki Admirał Thrawn odkrywa ich lokację.

3×22 “Zero Hour- Part Two” – 3/25/2017

Złapani w pułapkę w oblężonej rebelianckiej bazie na Atollonie, Hera i Kanan walczą, by utrzymać ich eskadrę przy życiu. W tym czasie Ezra stara się sprowadzić pomoc z bardzo nieoczekiwanego źródła.


Pomimo dotychczasowych dość długich przerw, wydaje się, że aktualny sezon zdąży się zakończyć jeszcze przed Star Wars Celebration, gdzie prawdopodobnie odbędzie się panel na temat sezonu 4. Końcówka serii zapowiada się bardzo intensywnie. Możemy spodziewać się rozwiązania wielu wątków i zdecydowanie bardziej wartkiej akcji, niż w początkowych epizodach. Gdy wszystko to przyprawimy pojawieniem się znanych postaci, takich jak Obi-Wan Kenobi, oczekiwanie na kontynuację staje się jeszcze bardziej nieznośne.

Star Wars: Rebelianci wrócą do nas już 18 lutego.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.