Seriale

Fanowska petycja w sprawie serialu aktorskiego w czasach Starej Republiki

Seriale w uniwersum Gwiezdnych Wojen nie należą do nowości. Do dziś wielu fanów z sentymentem wspomina serię Wojny Klonów, a Rebelianci, po nie do końca udanym pierwszym sezonie, rozwijają skrzydła, dość sprawnie spajając nowy i stary kanon. Jednakże chyba każdy z nas przyzna, że przyszedł już czas, by powstał serial aktorski, będący tworem nieco bardziej ambitnym niż animowane serie.

Jeszcze w zeszłym roku mogliśmy natrafić na plotki, twierdzące, iż telewizja ABC prowadziła rozmowy z Lucasfilmem na temat właśnie takiej produkcji, lecz z czasem słuch na ten temat zaginął. Fani jednak nie dają tak łatwo za wygraną i postanowili uzbierać podpisy pod petycją do władz Lucasfilm i Netflixa o serial aktorski osadzony w czasach Starej Republiki. Wedle inicjatorów akcji inspiracją dla takiej serii miałyby być gry takie jak Star Wars: Knights of the Old Republic czy Star Wars: The Old Republic, które byłyby świetnym źródłem dla fabuły serialu.

Petycję do tej pory podpisało około 145 tys. osób. Pokazuje to tylko, że pomysł serii osadzonej w czasach legendarnego Revana, byłby strzałem w dziesiątkę. Czy decydenci z Lucasfilmu i Netflixa posłuchają głosu fanów? Czas pokaże. Pozostaje mieć nadzieję, że nie utonie on w otchłani tysięcy innych pomysłów.

Jeśli chcecie wesprzeć opisaną inicjatywę, możecie to zrobić TUTAJ.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.