Seriale

Fanowska petycja w sprawie serialu aktorskiego w czasach Starej Republiki

Seriale w uniwersum Gwiezdnych Wojen nie należą do nowości. Do dziś wielu fanów z sentymentem wspomina serię Wojny Klonów, a Rebelianci, po nie do końca udanym pierwszym sezonie, rozwijają skrzydła, dość sprawnie spajając nowy i stary kanon. Jednakże chyba każdy z nas przyzna, że przyszedł już czas, by powstał serial aktorski, będący tworem nieco bardziej ambitnym niż animowane serie.

Jeszcze w zeszłym roku mogliśmy natrafić na plotki, twierdzące, iż telewizja ABC prowadziła rozmowy z Lucasfilmem na temat właśnie takiej produkcji, lecz z czasem słuch na ten temat zaginął. Fani jednak nie dają tak łatwo za wygraną i postanowili uzbierać podpisy pod petycją do władz Lucasfilm i Netflixa o serial aktorski osadzony w czasach Starej Republiki. Wedle inicjatorów akcji inspiracją dla takiej serii miałyby być gry takie jak Star Wars: Knights of the Old Republic czy Star Wars: The Old Republic, które byłyby świetnym źródłem dla fabuły serialu.

Petycję do tej pory podpisało około 145 tys. osób. Pokazuje to tylko, że pomysł serii osadzonej w czasach legendarnego Revana, byłby strzałem w dziesiątkę. Czy decydenci z Lucasfilmu i Netflixa posłuchają głosu fanów? Czas pokaże. Pozostaje mieć nadzieję, że nie utonie on w otchłani tysięcy innych pomysłów.

Jeśli chcecie wesprzeć opisaną inicjatywę, możecie to zrobić TUTAJ.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.