Filmy

[PLOTKA] Poznaliśmy opis jednej z planet VIII Epizodu?

O opisie planety, która ma pojawić się w VIII Epizodzie, informuje serwis MakingStarWars.net, powołując się na swoje źródło z planu filmowego powstającej części sagi.

Wedle przecieku opublikowanego przez portal, świat ten swoim wyglądem przypominać ma Marsa pokrytego śniegiem. Prawdopodobnie znajduje się na nim jakiegoś rodzaju kompleks militarny Najwyższego Porządku. Making Star Wars spekuluje także, że planem zdjęciowym dla scen osadzonych na opisywanej planecie jest Boliwia. O przyjeździe ekipy filmowej do tego kraju informowaliśmy Was pod koniec zeszłego roku.

moraband_planet

Planeta o takim wyglądzie z pewnością stanowiłaby ciekawy kontrast dla pokrytej morzami i zielenią Ahch-To. Wiele osób zastanawia się także, czy jest to glob znany nam już z uniwersum, czy też całkowicie nowy punkt na mapie galaktyki. Pośród wytypowanych planet, które już wcześniej mogły przewinąć się przez oficjalny kanon, są Moraband (znana z Legend pod nazwą Korriban) oraz Dathomira. Obecność tej pierwszej byłaby szczególnie interesująca, ponieważ mogłaby wskazywać na powiązanie wątków najnowszej trylogii z Sithami.

Czy wieści przekazane przez informatora są wiarygodne? Na pewno nie można tego stwierdzić w tej chwili, gdyż informacje o filmie i tak są na dzień dzisiejszy bardzo szczątkowe. Czas pokaże, czy opisana planeta faktycznie pojawi się w The Last Jedi.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.