Saga Star Wars

[PLOTKA] Kolejne, duże przecieki z planu „The Last Jedi”!

Zaledwie wczoraj pisaliśmy o plotkach, na temat planety mającej pojawić się w VIII Epizodzie Gwiezdnych Wojen, zaś dziś portal MakingStarWars.net ponownie przybywa do nas z przeciekami z The Last Jedi, w dodatku mocno powiązanymi z tymi opisanymi wcześniej.

Dzięki dostępnionym informacjom poznajemy szczegóły sekwencji, w której główną rolę odegra Finn. Scena nawiąże do umiejętności, jakie bohater zdobył, służąc Najwyższemu Porządkowi i jak wykorzystuje je, by wspomóc działania Ruchu Oporu. W opisywanym fragmencie filmu Finn przebrany w mundur oficera, infiltruje nowy Gwiezdny Superniszczyciel Najwyższego Porządku. W pewnym momencie bohater spotyka szturmowca, którego znał już w czasach służby w tej organizacji. Okazuje się, że wieści na temat zdrady szturmowca FN-2187 (Finna) nie były rozpowszechnione pośród członków Porządku tak bardzo, jak można by się tego spodziewać. Wręcz przeciwnie – szturmowiec gratuluje Finnowi jego rzekomego awansu.

Opisana sekwencja przedstawia podkładanie ładunków wybuchowych na pokładzie Superniszczyciela, orbitującego nad czerwoną planetą, opisaną we wczorajszych przeciekach.

Co do wyglądu samego okrętu, ma on być ogromnych rozmiarów pojazdem w kształcie klina, o ciemnym kolorze, bez wyraźnych wypiętrzeń czy mostków, które były charakterystyczne dla niszczycieli Imperium Galaktycznego.

Wszystkie te informacje brzmią bardzo interesująco, szczególnie w połączeniu z poprzednimi plotkami. Należy jednak traktować je z przymrużeniem oka, gdyż nie są to oficjalne wieści. Powtórzę tu zatem swoją stałą mantrę – czas pokaże, na ile prawdziwe okażą się owe plotki.

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.