Filmy

Pudełko zabawek z Force Friday II ujawnia wygląd Rey, Finna i Poe z VIII Epizodu

Nowiny mogą czasem nadejść do nas z nieoczekiwanych kierunków. Całkiem niedawno wytwórnie Disney i Lucasfilm zapowiedziały Force Friday II, czyli wrześniową premierę zabawek i gadżetów powiązanych tematycznie z powstającym Star Wars: The Last Jedi. Jedno z pudełek zawierających gadżety przedstawia głównych bohaterów nowej trylogii – Rey, Finna i Poe Damerona – a konkretnie to, jak bardzo zmienią się w kolejnej części sagi.

star-wars

Biorąc pod uwagę wygląd postaci, który znamy z Przebudzenia Mocy, zmiany u trójki bohaterów są raczej subtelne. Szczególną uwagę zwraca jednak wygląd Rey, u której wyróżnia się nowa fryzura. Obrazek sugeruje także, że młoda użytkowniczka mocy wciąż będzie korzystała z miecza świetlnego należącego wcześniej do Anakina i Luke’a Skywalkerów. Wyglądy Poe i Finna na pierwszy rzut oka nie różnią się od tych znanych nam z siódmej części. 

Podobne posty

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Back to top button

Wykryto Adblocka :(

Hej! Nasza strona to owoc pracy pasjonatów, lecz musi się również utrzymać! Działamy głównie dzięki reklamom, które wyświetlamy. Rozważ wyłączenie Adblocka, aby zapewnić nam możliwość dalszego dostarczania ciekawych treści.